اشکش: باید از اعتبار نفت مسجدسلیمان دفاع کنیم/ محرومیت هواداران نفت بیشتر سانتاژ خبری بود
اشکش: باید از اعتبار نفت مسجدسلیمان دفاع کنیم/ محرومیت هواداران نفت بیشتر سانتاژ خبری بود

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: باید در هفت بازی پیش رو از شان و اعتبار فوتبال مسجدسلیمان دفاع کنیم.

به گزارش نخل اسپورت، ابراهیم اشکش امشب در نشست خبری پیش از بازی فردا تیمش برابر تراکتور، اظهارکرد: شرایط بسیار سختی داریم و همه می دانیم هفت بازی آینده برای نفت حیاتی هستند.

وی افزود: به بازیکنان تاکید کردم ما قرار است کارمان را در یک تورنمنت شروع کنیم و باید در این هفت بازی از شان و اعتبار فوتبال مسجدسلیمان دفاع کنیم تا با نتیجه گرفتن دل هواداران را شاد کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: سختی های خاص خودمان را داریم اما در چند روز اخیر بازیکنان از نظر روحی روانی شرایط خوبی پیدا کرده اند و فردا مطمئنا نفت متفاوتی را خواهید دید.

وی عنوان کرد: با مس کرمان هفت امتیاز فاصله داریم اما فوتبال و هزار اتفاق است و ما تا لحظه آخر برای نام نفت مسجدسلیمان و شان تیم می جنگیم. از مربیان قبلی هم که حتی یک روز هم برای نفت تلاش کردند قدردانی میکنم. الان شرایط خوب نیست اما تمام وجودمان را می گذاریم تا از نام بزرگ مسجدسلیمان دفاع کنیم.

اشکش درباره تراکتور گفت: هوشنگ نصیرزاده فرزند خوزستان و مسجدسلیمان است و هواداران تراکتور هم از مردمان خوب آذری کشورمان هستند و جایگاه ویژه ای دارند. مردم مسجدسلیمان هم مهمان نوازان خوبی در کشور بوده و هستند و محرومیت هواداران نفت بیشتر سانتاژ خبری بود اما تمام مردم مسجدسلیمان آمادگی میزبانی از تراکتور را دارند و مطمئنا این اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا