پورموسوی: مقابل ون پارس به یکی از مهمترین بردهایمان رسیدیم/ برای بازی با شمس آذر برنامه داریم
پورموسوی: مقابل ون پارس به یکی از مهمترین بردهایمان رسیدیم/ برای بازی با شمس آذر برنامه داریم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: به برد امشب مقابل ون پارس نیاز داشتیم.

به گزارش نخل اسپورت،سیداکبر پورموسوی در نشست خبری بعد از بازی با ون پارس در لیگ یک کشور، اظهارکرد: بابت این برد خدا را شکر می‌کنیم و شاید یکی از مهم‌ترین بردهای مان در فصل اخیر همین برد بود. با توجه به اینکه رقابت بین رده های دوم تا پنجم جدول بسیار فشرده است واقعاً به برد امشب نیاز داشتیم.

وی ادامه داد: ون پارس تیم با کیفیتی است و در نیمه اول نیز واقعا ما را اذیت کرد اما با صحبت هایی که بین دو نیمه با بازیکنان داشتیم موفق شدیم در نیمه دوم بر بازی مسلط شویم. به نظرم بخش از فرصت های ما که در نیمه اول از دست رفت به خاطر هیجان مسابقات است. در نیمه دوم توانستیم فشار و هیجان را کم کنیم و خدا را شکر توانستیم به یک برد ارزشمند برسیم که آن را به هوادارانمان تقدیم می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره تعویض هایی که در این دیدار داشت گفت: ما برای این بازی یک پلن دوم داشتیم زیرا می دانستیم ممکن است در بازی به مشکل بر برخورد کنیم زیرا ون پارس دفاعی بازی می کند و جزو تیم هایی است که باخت کمی امسال داشته است. به هرحال برنامه مشخص بود که امشب مقابل ون پارس به دنبال چه هدفی هستیم.

وی ادامه داد: ما تا آخرین بازی باید بجنگیم و دلسرد و ناامید نشویم. برای بازی هفته آینده با شمس آذر نیز حتماً برنامه داریم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا