انتقاد تند منصوریان از خرید سوگیتا و آلگریا: مصدومند!
انتقاد تند منصوریان از خرید سوگیتا و آلگریا: مصدومند!

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فولاد، در مصاحبه مطبوعاتی امروز، جملات مهمی را درباره نکات مختلف، به خصوص بازیکنان تیمش، به زبان آورد.

به گزارش نخل اسپورت، مهم‌ترین بخش از حرف‌های منصوریان نگرانی‌اش بابت شرایط کلی فولاد و تیم تحویل داده شده به او از نظر روحی بود؛ تا جایی که او فولاد را یک تیم کاملا بیمار توصیف کرد.

منصوریان در ادامه با گلایه از نحوه جذب بازیکنان خارجی در دوره پیش از خودش، دو بازیکن فعلی تیم، آلکس الگریا و سوگیتای ژاپنی را بازیکنانی مصدوم توصیف کرد که هیچ کمکی به وی نخواهند کرد. او گفت: «من امروز به جای آلگریا، علیرضا باویه جوان را آوردم که حداقل او در این سفر همراه ما باشد و اگر لازم بود به ما کمک کند.»

مربی سابق تیم ملی در صحبت‌هایش از جلسه فوری با مدیریت فولاد در هفته آینده خبر داد و گفت باید به سرعت در زمینه وضعیت بازیکنان خارجی تیمش تصمیم‌گیری بکند که منظور او احتمالا حذف آلگریا و سوگیتا از فهرست فولاد بود.

منصوریان در نشست مطبوعاتی امروز درباره نوع مصدومیت این دو بازیکن هم توضیح داد و به نظر می‌رسد آنها هیچ برنامه‌ای در آینده فولاد نخواهند داشت؛ اگرچه او از دو بازیکن خارجی دیگر تیمش، کنت اتریشی و تورس اسپانیایی، کاملا راضی است.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳