اولین‌ها در عملکرد سال ۱۴۰۱ هیات ورزش بیماران خاص خوزستان
اولین‌ها در عملکرد سال ۱۴۰۱ هیات ورزش بیماران خاص خوزستان

رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء خوزستان می گوید سال گذشته با دست خالی و بدون بودجه مصوب توانسته اند برنامه هایی را برای اولین بار در سطح کشور اجرا کنند.

به گزارش نخل اسپورت، جمال فتاحی ضمن تبریک سال جدید درباره عملکرد هیات ورزش بیماران خاص استان در سال گذشته، اظهارکرد: در سال ۱۴۰۱ اولین اعزام ۶ ورزشکار زن و مرد بیماران خاص در تاریخ ورزش ایران به مسابقات بین‌المللی دارت امارات به نام هیات ورزش بیماران خاص و با هزینه هیات استان انجام شد.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری اولین اردوی قرن استان خوزستان و فدراسیون ورزش بیماران خاص با حضور ۵۰ ورزشکار مرد و زن در رشته دوو میدانی به مدت ۶ روز در اهواز، کسب اولین عنوان تیمی بانوان تالاسمی استان در مسابقات قهرمانی کشور و برگزاری اولین اردوی متمرکز تیم های ملی پیوند اعضاء آقایان و بانوان در ۶ رشته در اهواز، از دیگر اقدامات انجام شده هیات در سال گذشته محسوب می شود.

رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء خوزستان گفت: برگزاری مجمع سالیانه، مراسم تجلیل از مدال آوران قهرمانی کشور، برگزاری مراسم تجلیل از روسای و دبیران شهرستان ها، برگزاری المپیاد باشکوه استانی در شهرستان ماهشهر و اعزام ورزشکاران گروه های مختلف سنی به مسابقات قهرمانی کشور از دیگر عملکرد و خدمت ما به جامعه بیماران خاص استان بوده است.

وی ضمن تشکر از فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، گفت: نکته جالب این است که با دست خالی و بدون بودجه مصوب توانستیم این برنامه های بزرگ را در سال ۱۴۰۱ به سرانجام برسانیم ولی قطعا ادامه دادن در این شرایط سخت اقتصادی مشکل و دشوار خواهد بود و این هیات نیازمند نگاه ویژه است.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا