شباهت عجیب مهاجم خوزستانی با مهاجم منچسترسیتی و تیم ملی الجزایر
شباهت عجیب مهاجم خوزستانی با مهاجم منچسترسیتی و تیم ملی الجزایر

مهاجم اهوازی تیم خیبر خرم‌آباد که فصل گذشته آقای گل لیگ دو شد، شباهت عجیبی با ریاض محرز، وینگر تیم ملی الجزایر و باشگاه منچسترسیتی دارد.

به گزارش نخل‌اسپورت، مهاجم خوزستانی که فصل گذشته موفق شد آقای گل رقابت‌های لیگ دسته دوم شود، شباهت عجیبی با ریاض محرز، ستاره تیم ملی الجزایر دارد.

تیم فوتبال الجزایر شب گذشته موفق شد با پیروزی برابر سنگال، قهرمان جام ملت‌های آفریقا شود که یک نکته جالب این دیدار برای فوتبالی‌های خوزستان، شباهت ریاض محرز، وینگر تیم ملی الجزایر و تیم منچسترسیتی با مجتبی جادری، وینگر اهوازی است.

جادری فصل گذشته در ترکیب تیم خیبر خرم‌آباد، با ۱۲ گل و ۸ پاس گل موفق شد آقای گل رقابت‌های لیگ دسته دوم شود و عنوان یکی از بهترین‌های این لیگ را کسب کند. این در حالی است که این هافبک-مهاجم ۲۷ ساله و تکنیکی، مانند خیلی از خوزستانی‌های مستعد دیگر ، خیلی مورد توجه تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی خوزستانی در فصول گذشته قرار نگرفته بود.

با این حال عملکرد خیره کننده جادری در فصلی که گذشت باعث شده ۴ تیم لیگ برتری و لیگ یکی پیگیر جذب او باشند و گفته می‌شود وی به‌زودی به یکی از پیشنهاداتش پاسخ مثبت خواهد داد.

 

انتهای پیام