تمرکزمان روی موفق شدن با بازیکنان بومی است
تمرکزمان روی موفق شدن با بازیکنان بومی است

مصاحبه اختصاصی نخل‌اسپورت با ایوب غزی، مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان.

به گزارش نخل‌اسپورت، اولین اردوی تیم فوتبال استقلال خوزستان جهت آمادگی برای حضور در مسابقات لیگ یک عصر دیروز به پایان رسید و کاروان این تیم از شهرکرد به اهواز بازگشت.

بر همین اساس به سراغ ایوب غزی، مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان رفتیم تا طی گفت‌وگویی، از آخرین شرایط این تیم پس از اردوی شهرکرد اطلاع کسب کنیم.‍

– شرایط تیم و اردوی پیش فصل در شهرکرد را چطور ارزیابی می‌کنید؟

باسلام اول لازم است از مدیرعامل باشگاه آقای بختیاری و سرپرست تیم آقای روشنایی به‌خاطر اردویی که برای تیم در نظر گرفتند تشکر کنم.
الحمدالله بازیکنان خوب ما توانستند فشار بدنسازی را به خوبی تحمل کنند و همه مواردی راکه به آنها گفته می‌شد مو به مو اجرا کنند.

– طی صحبتی که با بازیکنان داشتیم خیلی راضی بودند از شرایط اردو، در این باره صحبت کنید.

بله همینطور است؛ همه از نظم و دیسپلین آقای باقری‌نیا شناخت دارند و بر همین اساس بود که اردو منظم و با کیفیت برگزار شد.

– تیم استقلال خوزستان امسال اکثرا از بازیکنان بومی تشکیل شده و تیمی دوست داشتنی است، نظر شما درباره ترکیب بازیکنان بومی چیست؟

فلسفه مدیریت وکادر فنی حمایت و استفاده از بازیکنان بومی است؛ انصافا فوتبال خوزستان سرشار از استعداد های درخشان است که انشالله که این بازیکنان خوب بومی بتوانند در لیگ کشور همچون گذشته بدرخشند.

-آقای باقری‌نیا مدت ها از لیگ برتر و لیگ یک دور بودند، اما تصاویر تمرینات نشان می داد هنوز هم مثل قبل با جدیت تمرینات رو دنبال می کردند و بسیار پر انرژی بودند.
در این مورد هم صحبت کنید.

آقای باقری نیا همیشه با جدیت کار می‌کرده و با انرژی مثبتی که ایشان به بازیکنان تزریق می‌کند، کل بازیکنان وکادر فنی هم راغب شده که دوچندان تلاش کنند تا بتوانیم به هدفی که در نظر داریم برسیم.

– برای رسیدن به شرایط ایده آل چه کارهای دیگری دارید و برنامه شما چیست؟

تا قبل از بازی‌ها چون تاریخ بازیهای لیگ یک کشور هنوز مشخص نشده چند بازی دوستانه خوب در نظر گرفته شده واحتمالا مدیریت باشگاه اردوی دوم را برای تیم در نظر گرفتند تا به هماهنگی لازم برسیم.

انتهای پیام