اهورا حفاری را ضربه فنی کرد
اهورا حفاری را ضربه فنی کرد

شکست سنگین حفاری در مقابل تیم اهورای بهبهان در هفته سوم لیگ برتر فوتسال.

به گزارش نخل‌اسپورت، سه شنبه ٢۵تیر ماه، سالن علی بن ابی طالب شاهد تحقیر حفاری بود، محسن علی پور و یارانش در دیداری خیلی جذاب و دور از انتظار حفاری را با ٧گل بدرقه کردند، این اتفاق باورش برای فوتسال دوستان غیر قابل باور بود.

حفاری، مغلوب غرور

با توجه به حرفهای پس از بازی سرمربی حفاری مبنی بر اینکه آنها به غرور خود باختند، حفاری خیلی از مواقع مغلوب این غرور ها می شود تیمی که متشکل از بهترین های خوزستان است به تیمی باخت که مشکلات مالی اورا احاطه می کنند، شاید بعد از تحقیر گیتی پسند در اهواز همه منتظر پیروزی دیگری از سوی حفاری بودند.

اهورا مقتدر در قلعه

اهورا امسال تنها با حضور چند بازیکن خوب شرکت نکرده، امسال آنها تیم تر و همه بازیکنان در این تیم خوب هستند، هماهنگی مهمترین اتفاقی است که امسال اهورا رقم زده، تجربه سال قبل اهورا را قوی تر از قبل کرده، این امر طرفداران این تیم را امیدوار کرده.

دربی خوزستان، دربی پرگل و دور از انتظار

حفاری گل های خود را روی نبود یک فاکتور به نام اقتدار، اقتداری که چند سال است باعث شده حفاری در این دربی می توانست در نیمه دوم بازی را مساوی کند اما در بازی بعد از دریافت گل سوم، جو بازی و شور موجود در سالن باعث شد حفاری در این شرایط غرق شود و خارج نشود اتفاقی که نباید می افتاد افتاد بازی با نتیجه ی بد هفت بر یک به سود اهورا تمام شد.

حفاری در هفته آینده به مصاف ستارگان ورامین خواهد رفت، اهورا نیز به بندر عباس سفر خواهد کرد تا به مصاف آذرخش برود.

انتهای پیام

  • نویسنده : حسن سواری