رسمی؛ ماتیاس دلیخت به یوونتوس پیوست
رسمی؛ ماتیاس دلیخت به یوونتوس پیوست

ماتیاس دلیخت، مدافع هلندی و آینده دار باشگاه آژاکس به یوونتوس پیوست.

به گزارش نخل‌اسپورت ، ستاره هلندی خط دفاعی آژاکس دو شب قبل برای انجام تست های پزشکی وارد تورین شده بود و بالاخره امروز باشگاه یوونتوس اعلام کرد ماتیاس دی لیخت با قراردادی ۵ ساله و تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۴ به این تیم ملحق شده است. یوونتوس برای خرید ماتیاس دی لیخت مبلغ ۷۵ میلیون یورو به اضافه ۱۰ میلیون پاداش طی ۵ سال را به آژاکس پرداخت خواهد کرد.

ماتیاس دی لیخت فصل گذشته نمایش فوق العاده ای در لباس آژاکس در لیگ قهرمانان داشت و به همین دلیل تیم های بزرگ اروپایی برای جذب او صف کشیدند. در ابتدا به نظر می رسید کار انتقال او به بارسلونا نهایی شده و این مدافع هلندی در کنار فرانکی دی یونگ راهی نوکمپ خواهد شد، اما طرفین به توافق مالی نرسیدند و این انتقال منتفی شد.

در ادامه تیم هایی چون پاری سن ژرمن و منچستریونایتد نیز در مسیر جذب دی لیخت قرار گرفتند اما در نهایت این یوونتوس بود که موفق شد با قراردادی ۵ ساله برای خرید این مدافع آینده دار به توافق دست یابد.

یوونتوس در حال حاضر مدافعان بزرگی چون جورجو کیه لینی و لئوناردو بونوچی را نیز در اختیار دارد و حالا با جذب ماتیاس دی لیخت احتمالا قدرتمندترین خط دفاعی فوتبال اروپا را در اختیار خواهد داشت.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش3