طوفان یوونتوس؛ رویای زوج نیمار- رونالدو کلید خورد!
طوفان یوونتوس؛ رویای زوج نیمار- رونالدو کلید خورد!

یوونتوس قصد دارد قدرتمندترین تیم تاریخ خود را برای فصل بعد راهی رقابت های بزرگ کند.

به گزارش نخل‌اسپورت ، یک سال قبل در چنین روزهایی بود که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و ۳۴ ساله رئال مادرید راهی یوونتوس شد و پروژه جذب ستاره های بزرگ از سوی مدیران این باشگاه همچنان ادامه دارد.

امروز نشریه موندو دیپورتیوو در گزارشی مفصل مدعی شد نیمار از حضور در بارسلونا ناامید شده و به دنبال انتقال به دیگر تیم هاست که یکی از تیم های نام برده یوونتوس بوده است. به جز یووه، رئال مادرید، بایرن مونیخ و منچستریونایتد نیز شانس جذب نیمار را دارند اما با توجه به عدم علاقه زین الدین زیدان به ستاره ۲۷ ساله برزیلی و قدرت مالی نه چندان قوی دو رقیب دیگر، به نظر می رسد شانس یوونتوس از دیگر رقبا بیشتر باشد.

اما ساعتی قبل شبکه رای اسپورت ایتالیا مدعی شد مذاکرات بین فابیو پاراتیچی، مدیر باشگاه یوونتوس با پدر نیمار برای انتقال ستاره برزیلی آغاز شده و در اولین جلسه آنها به بررسی احتمال انتقال نیمار به تورین پرداخته اند.

البته با توجه به درخواست مالی سنگین پاری سن ژرمن، خرید نیمار برای یوونتوس آسان نخواهد بود اما این قرار ملاقات نشان می دهد بیانکونری از دیگر رقبا برای جذب نیمار جدی تر است.

دیشب ماتیاس دی لیخت، مدافع هلندی و جوان برای انتقال به یوونتوس راهی تورین شد و آنها در این تابستان ستاره هایی چون آرون رمزی و آدرین رابیو را نیز جذب کرده اند. یوونتوس بیش از دو دهه است در فتح لیگ قهرمانان ناکام بوده و به نظر می رسد امسال قصد دارد برای رسیدن به این هدف، کهکشانی ترین تیم تاریخ خود با زوج ویرانگر رونالدو- نیمار را روانه مسابقات کند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش3