باشگاه فولاد با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال، خواستار جذب سجاد شهباززاده شده است.

به گزارش نخل اسپورت،سجاد شهباززاده که به عنوان نخستین خرید تابستانی مصطفی آجورلو به استقلال پیوست، هرگز نتوانست درخشش زمان حضور در سپاهان را با پیراهن آبی نیز تکرار کند و تنها در چهار دیدار این فصل از ابتدا برای تیمش به میدان رفته و در سایر دیدارها به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین مسابقه شده است.

شهباززاده که توانست در فصل بیستم عنوان آقای گلی لیگ برتر را از آن خود کند، در سیزده دیداری که برای استقلال به میدان رفته موفق به گلزنی نشده و ساپینتو نیز از هفته چهارم به بعد (بجز دیدار با مس رفسنجان)، ترجیح داده تا از ارسلان مطهری یا سایر مهاجمان استفاده کند.

حالا و در شرایطی که هنوز وضعیت پنجره نقل و انتقالات استقلال نامشخص است، شهباززاده تیم‌هایی را خواهان خود می‌بیند و احتمال دارد در صورت موافقت ساپینتو، این بازیکن از جمع آبی‌ها جدا و راهی تیم دیگری شود.

فولاد که در نیم فصل نخست نتوانست انتظارها را برآورده کند و به دنبال تقویت خط حمله خود است، قصد دارد شهباززاده را از استقلال به خدمت بگیرد. با درخواست نکونام، مدیران فولاد نامه‌ای به همتایان خود در تهران ارسال کرده‌اند و خواستار به خدمت گرفتن این مهاجم با‌تجربه شده‌اند.

باشگاه استقلال نیز این موضوع را به ساپینتو اعلام کرده و قرار است تا تصمیم‌گیری نهایی در این خصوص صورت گیرد. در صورت موافقت سرمربی پرتغالی، شهباززاده راهی اهواز می‌شود تا با پوشیدن پیراهن فولاد، زیر نظر نکونام به فوتبالش ادامه دهد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳