در حالی که ابراهیم اشکش در حال جذب بازیکن و آنالیز تیم‌‌های رقیب نفت مسجدسلیمان است، گفته می‌شود حضور او روی نیمکت MIS ادامه‌دار نیست.

به گزارش نخل اسپورت، مدیران نفت مسجدسلیمان که بعد از عدم توافق با رضا عنایتی تصمیم گرفته بودند به اشکش فرصت نتیجه‌گیری دهند، با شکست او مقابل تیم پایین‌جدولی مس کرمان، دوباره نگران اوضاع تیم‌شان شدند.

آن‌ها دوباره سراغ گزینه‌های آشنا رفتند و به طور همزمان باب مذاکره را با «رضا مهاجری» سرمربی سابق خودشان و «رضا عنایتی» گزینه اصلی‌شان باز‌‌کردند، ولی تا کنون با هیچ‌کدام‌شان به نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

مدیران و هواداران مسجدسلیمان معتقدند اگر کسی در این شرایط بحرانی بتواند تیم‌شان را نجات دهد مهاجری خواهد بود که هم سال گذشته این مأموریت را به درستی انجام داده و هم تیمی را پیش‌روی خود می‌بیند که خودش روانه مسابقات کرده است.

از طرفی آن‌ها رضا عنایتی را هم مهره قابل اعتمادی برای خروج تیم‌شان از این بحران می‌دانند، عنایتی که کارنامه کوتاه مربیگری‌اش با صعود هوادار به لیگ برتر گره‌ خورده، یک‌ بار تا مرز امضای قرارداد با نفتی‌ها پیش رفت ولی در لحظات آخر، توافق آن‌ها منتفی شد.

با همه‌ این‌ها اگر مذاکرات پنهانی مدیران نفت مسجدسلیمان با مهاجری و عنایتی به سرانجام نرسد، آن‌ها احتمالاً سراغ گزینه سوم‌شان خواهند رفت، گرچه همه گزینه‌ها در ابتدای مذاکرات سراغ منابع مالی باشگاه را می‌گیرند و‌ اغلب به نتیجه خاصی نمی‌رسند!

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳