سعید فتاحی به تازگی به بدنه مدیریتی باشگاه فولاد خوزستان اضافه شده است.

به گزارش نخل اسپورت ، پس از جدایی حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا رادکیا به عنوان سرپرست این باشگاه منصوب شد و کارهای قرمزهای اهواز را پیش می‌برد.

با این‌حال، از روز گذشته اخباری جدی مبنی بر حضور مصطفی آجورلو، مدیرعامل سابق استقلال، به‌عنوان مدیر این باشگاه مطرح شد که البته سخنگوی باشگاه فولاد آن را قویا تکذیب کرد.

با‌‌‌ این‌حال حضور یک چهره ویژه در یکی دو روز گذشته در باشگاه فولاد و اضافه‌ شدنش به بدنه مدیریتی این باشگاه، معادلات را بر‌هم خواهد زد و او کسی نیست جز سعید فتاحی، معاون آجورلو در دوره مدیریت در استقلال!

سعید آجورلو که بعد از فراغت از داوری وارد عرصه مدیریتی فوتبال شد، سابقه ریاست کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ را در کارنامه خود داشت و بعد از آن با حضور در باشگاه استقلال به عنوان معاون ورزشی و اجرایی، قهرمانی در لیگ را هم با این باشگاه تجربه کرد.

هرچند هنوز فولادی‌ها مسئولیت رسمی سعید فتاحی در این باشگاه را مشخص نکرده‌اند‌، اما حضور این چهره در جمع مدیران تنها نماینده ایران در آسیا می‌تواند به منزله حضور قریب‌الوقوع مصطفی آجورلو در صندلی مدیرعاملی این باشگاه باشد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳