رقابت اسکیت بازان نوجوان خوزستانی در لیگ برتر کشور
رقابت اسکیت بازان نوجوان خوزستانی در لیگ برتر کشور

اسکیت بازان نوجوان خوزستانی در مرحله دوم لیگ برتر کشور شرکت می کنند.

به گزارش نخل‌اسپورت , صادق ظهیری، دبیر هیات اسکیت استان در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهارکرد: مرحله دوم این رقابت ها، ۲۷ تیرماه در بخش بانوان و ۲۸ تیرماه در بخش آقایان به میزبانی تهران در مجموعه ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

وی با اشاره به اعضای تیم بانوان خوزستان، گفت: فاطمه نسا رمیلی، ایلین حبیبی، نیلوفر حیدرنژاد، ایناز فرجی، ایناس مهدوی، ستایش حسینی، تانیایاسین صدری، سیده فاطمه موسوی، مولود وکیلی، شکیلاصالحی بشیری و سوسن دیلمی به عنوان ورزشکار و ستاره مزرعه و نهضت حسن زاده به ترتیب به عنوان مربی و سرپرست در این مرحله از لیگ شرکت می کنند.

دبیر هیات اسکیت خوزستان عنوان کرد: در تیم آقایان نیز علی سلمانی، سید صدرا حسینی، ایلیا لحیمی، مبین نامداری، ایلیا خزاعلی، محمدمهدی علیپور بهبهانی، ماهان کدیور، محمد مرزوقی و ابوالفضل شیروی به عنوان ورزشکار از خوزستان با حریفان رقابت می کنند. علی لطیفی و رحیم مهدوی نیز به ترتیب به عنوان مربی و سرپرست، تیم استان را همراهی دارند.

وی با اشاره به آمادگی اسکیت بازان خوزستانی، خاطر نشان کرد: که باتوجه به استعداد و پتانسیل بالای ورزشکاران استان، ان شالله تا انتهای مرحله سوم لیگ با حمایت مسوولان اداره کل ورزش استان و بخش خصوصی بتوانیم نتایج مطلوبی را کسب کنیم و شاهد درخشش و کسب عناوین قهر مانی ورزشکاران استا باشیم.

ظهیری گفت: همچنین باتوجه به هزینه های بالای اعزام، این مهم را هر با سختی که بود انجام دادیم زیرا هدف ما رشد و رونق هر چه بیشتر اسکیت خوزستان است و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی در پایان بیان کرد: از هم استانی های عزیز در تهران نیز انتظار داریم برای افزایش روحیه و تشویق ورزشکاران استان به ورزشگاه آزادی بیایند تا شاهد موفقیت اسکیت بازان خوزستانی باشیم. این مسابقات در پیست اسکیت ورودی پارکینگ شماره ۱۷ آزادی برگزار می شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان