سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان امیدوار است که فردا تیمش شروع خوبی در آغاز نیم فصل دوم داشته باشد.

به گزارش نخل اسپورت، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، گفت: داربی‌های خوزستان همیشه حساس‌اند. دیدار فردا هم مانند تمام دیدارها برای هر دوتیم سخت خواهد بود. با تمام تمرکز و توان در این دیدار حاضر می‌شویم. امیدواریم شروع خوبی در نیم فصل دوم داشته باشیم.

وی افزود: صنعت نفت آبادان تیم خوب و بابرنامه‌ای است. به نظر من جایگاهی که الان نفتی‌ها در جدول دارند، جایگاه واقعی‌شان نیست. در هر صورت این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و امیدواریم با نمایش خوبی که ارائه خواهیم کرد، به موفقیت برسیم. ما پیش از دیدارهای آسیایی باید پنج مسابقه در لیگ برتر برگزار کنیم. بازی به بازی جلو می رویم چون هر کدام برای ما یک فینال است و اکنون تنها به دیدار فردا فکر می‌کنیم.

نکونام در خصوص نقل و انتقالات نیز گفت: بازیکن گرفتن در پنجره زمستانی مشکل است. به جرأت می‌گویم در این مدت اصلا تعطیلی نداشتیم چون علاوه بر تمرینات و بازی‌ها باید نقل و انتقالات را هم پیش می‌بردیم. در حال تعامل و همفکری با باشگاه هستیم. واقعیت این است ما کمبود بازیکن داریم و اگر می‌خواهیم در نیم فصل دوم موفق باشیم باید بازیکن بگیریم و خودمان را تقویت کنیم. ان‌شاءالله با پیگیری‌های باشگاه اتفاقات خوبی بیفتد. همچنان پیگیر هستیم ولی با مشکلاتی مواجه هستیم. امیدواریم به زودی بتوانیم خبرهای خوبی به هواداران بدهیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا