گلزن استقلال ملاثانی می گوید در تیم های خوزستانی با ایجاد بومی گرایی می توان شاهد موفقیت آن ها بود.

به گزارش نخل اسپورت ، پیروزی سه بر یک مقابل آرمان گهر در روزی رقم خورد که ستاره استقلال ملاثانی، کسی نبود جز علی جراح. بازیکنی که با این نمایش خوب، تیمش را به جدول لیگ آزادگان بازگرداند و حالا در گفتگوی خود با خبرنگار ما به این بازی پرداخته است: بازی بسیار خوبی بود، در این دیدار تغییرات تاکتیکی داشتم و با پاس های پرتعداد در تمام نقاط زمین در همان دقایق ابتدایی به گل رسیدیم، علی‌رغم مالکیت توپ و میدان، در اثر یک اشتباه دروازه ما باز شد. نیمه دوم سعی کردیم که بازی را با پاس های متعدد کنترل کنیم، خدا را شکر با تلاش بچه‌ها توانستیم گل دوم و در ادامه سومین گل را وارد دروازه حریف کنیم.

او که زننده دو گل از سه گل تیمش بود، در این مورد اظهار داشت: فوتبال یک بازی تیمی است. با تلاش بازیکنان و پاس‌هایی که به من رسید، خدا را شکر توانستم دو گل به ثمر برسانم، همانطور که گفتم حاصل تلاش تمام بازیکنان و کادرفنی بود و به آنها تبریک می‌گویم. از لحاظ فردی هم طبیعتا خوشحالم که با گلزنی از زیر فشار خارج شدم.

جراح ادامه داد: پست اصلی‌ام هافبک بازیساز است اما در این دیدار به عنوان مهاجم به میدان رفتم.

این بازیکن درباره تغییر سرمربی تیمش و به دنبال آن تغییر سبک بازی گفت: عزیز فریسات معتقد است که بازی‌ هجومی و زیبا در ذات فوتبال خوزستان است، ایشان از زمانی که آمد به فوتبال شناور و مبتنی بر پاس های زمینی اصرار داشت، تمام بازیکنان تیم از بابت ارائه بازی زیبا همراه با پاس های پرتعداد، خوشحال هستند. قطعا با تمرینات بیشتر و زمان ببشتر، قادر به انجام کارهای بزرگ هستیم.

هافبک استقلال ملاثانی در مورد اظهار نظر سرمربی شان مبنی بر اینکه این تیم دو فصل دیگر می‌تواند به لیگ برتر صعود کند، اظهار داشت: فوتبال خوزستان پتانسیل بالایی دارد، در ادوار گذشته لیگ برتر شاهد بودیم که چهار تیم از این استان به طور همزمان در این رقابت ها حضور داشتند اما استقلال ملاثانی به دلیل عدم رسیدگی مسئولین بسیار سخت است شرایط مالی و امکانات سخت افزاری، شرایط سختی دارد، دریافتی بازیکنان تیم بین ۵ تا ۷ درصد است، این رقم به هیچ عنوان قابل قیاس نیست با ارقامی که تیم‌های متمول به بازیکنانشان می‌دهند‌. به همین دلیل چندین بازیکن که پیشنهاد خوبی از تیم‌های دیگر دریافت کردند، قصد جدایی دارند، به هرحال فوتبال حرفه‌ای است و بازیکن حق دارد به منافع‌ فردی خود نیز، فکر کند.
آقای فریسات از لحاظ توانایی فنی چنین ادعایی را مطرح کرد و گفت که اگر مسئولان استان پشت این تیم باشند تا دو سال دیگر به لیگ برتر صعود خواهیم کرد. ما در این فصل تا هفته یازدهم در بین سه تیم بالای جدول بودیم اما مشکلات مالی و به دنبال آن عدم تمرکز بازیکنان تیم، استقلال ملاثانی را از جمع صدر نشینان دور کرد.
انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳