برگزاری لیگ واترپلو خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد برای اولین بار در سطح کشور
برگزاری لیگ واترپلو خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد برای اولین بار در سطح کشور

برای نخستین بار در سطح کشور لیگ واترپلو با همکاری دو استان (خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد) برگزار می شود.

بابک حسامیان در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت با اشاره به برگزاری لیگ واترپلو خوزستان با همکاری استان کهگیلویه و بویراحمد که برای اولین بار در سطح کشور برگزار می شود اظهار کرد: لیگ واترپلو مشترک استان‌های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد در گروه های سنی زیر ۱۴، زیر ۱۷ و زیر ۲۰ سال با حضور ۵ تیم نفت گچساران، نفت امیدیه، نفت آبادان، نفت اهواز و هیأت شنا ماهشهر آغاز شد.

وی افزود: دور اول لیگ واترپلو خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد پنجشنبه ۲۸ مهرماه در هر سه رده سنی بین تیم های نفت آبادان و نفت گچساران به مناسبت هفته تربیت بدنی به میزبانی آبادان آغاز گردید که هر سه دیدار با پیروزی گچساران پایان یافت.
رئیس هیأت شنا، شیرحه و واترپلو خوزستان ادامه داد: بازی دوم از هفته اول این مسابقات نیز امروز جمعه ۲۹مهرماه در امیدیه بین تیم های نفت امیدیه و نفت اهواز برگزار شد که در رده سنی زیر ۱۴ سال و زیر ۱۷ سال با پیروزی نفت اهواز خاتمه یافت و در رده سنی زیر ۲۰ سال نیز نفت امیدیه به پیروزی دست یافت.

حسامیان تصریح کرد: برگزاری لیگ واترپلو با همکاری دو استان و این میزان مشارکت بالا و قابل توجه تیم ها و ورزشکاران در سطح کشور بی سابقه است.

رئیس هیأت شنا، شیرحه و واترپلو خوزستان در پایان گفت: مسابقات لیگ واترپلو خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد بصورت دو هفته یک بار برگزار خواهد شد و هفته دوم در ۱۳ آبان ادامه خواهد یافت.
خبرنگار: حسن جلیلی