حسینی: از تساوی برابر فولاد خوشحالم
حسینی: از تساوی برابر فولاد خوشحالم

سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از تساوی مقابل فولاد، به تمجید از عملکرد بازیکنان تیمش پرداخت.

به گزارش نخل اسپورت، مجتبی حسینی در نشست خبری پس از دیدار پیکان – فولاد گفت: بازی دشواری بود. فولاد تیم باکیفیتی است و فوتبال قوی‌ای بازی می‌کند و بازی در این زمین برابر این تیم بسیار دشوار است. ما با این برنامه‌ آمدیم که اول تیم خوب فولاد را کنترل کنیم و در ادامه اگر امکانش باشد از موقعیت‌ها استفاده کنیم.

او ادامه داد: نیمه اول را به خوبی کنترل کردیم و بازی پایاپای بود؛ البته فولاد بیشتر صاحب توپ بود که این روش ما بود اما تقریبا موقعیتی به حریف ندادیم. در نیمه دوم در یک غافلگیری گل خوردیم و خدا را شکر توانستیم با تغییرات تاکتیکی و نفری، یک گل خیلی خوب بزنیم و بازی را مساوی کنیم.

سرمربی پیکان با ابراز رضایت از نتیجه این مسابقه گفت: من از همینجا خوشحالی خودم را ابراز می‌کنم؛ برگرداندن بازی برای تیمی که اینجا از فولاد عقب می‌افتد کار بسیار سختی است. این تیم بسیار باکیفیت است، قوی پرس می‌کند و سیستم دفاعی قوی، بازیکنان باتجربه و مربی خیلی خوبی در اختیار دارد و جزو هشت تیم برتر آسیا هم هست. جا دارد از زحمات تک تک بچه‌ها تشکر کنم که در این زمین و بازی سخت، توانستند بازی را برگردانند.

حسینی در خصوص وقت‌کشی دروازه‌بان پیکان و تذکر بازیکنان این تیم به او عنوان کرد: هیچوقت در فوتبال روز دنیا نمی‌بینید که یک گلر بخوابد و وقت تلف کند. من اصلا موافق این قضیه نیستم و همیشه هم به دروازه‌بان‌هایمان این تذکر را داده‌ایم؛ بالاخره بازیکن احساساتی می‌شود و فکر می‌کند با این روش می‌تواند کمک کند. من اصلا موافق این قضیه نیستم و این کار در فوتبال روز دنیا منسوخ شده است.

حسینی در واکنش به اینکه یکی از اعضای کادرفنی او به صحنه‌های داوری اعتراض می‌کند و به نظر می‌رسد همه تیم‌ها یک فرد با این خصوصیات روی نیمکت خود می‌گذارند گفت: در تیم ما اصلا به این شکل نیست و اگر اتفاقی رخ می‌دهد، به این دلیل است که واقعا به مربی‌ها به خصوص در لیگ امسال فشار وارد می‌شود و این را می‌توانید از هر‌ نیمکتی سوال کنید. دستیار من هم بسیار مودب است و اگر حرفی زده، به خاطر تعصب است و من هم تذکر دادم؛ ما باید همیشه احترام حریف، داور و کادر مقابل را نگه داریم. دستیار من یک صحبتی کرد و من هم از او خواستم از سرمربی محترم فولاد هم عذرخواهی کند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳