سرمربی استقلال ملاثانی کوتاه نمی‌آید / اشکش: برخی مواقع ماندن خدمت نیست
سرمربی استقلال ملاثانی کوتاه نمی‌آید / اشکش: برخی مواقع ماندن خدمت نیست

سرمربی مستعفی تیم فوتبال استقلال ملاثانی می گوید تا مشکل مالی تیم حل نشود، حاضر به بازگشت روی نیمکت استقلال نیست.

به گزارش نخل اسپورت ، ابراهیم اشکش پس از تساوی تیمش در هفته هشتم لیگ یک مقابل خوشه طلایی در حالی که تیمش از مدعیان محسوب می شود، به دلیل تداوم مشکلات مالی استقلال ملاثانی و بی توجهی مسوولان استانی نسبت به رفع این مشکلات از سمت خود استعفا کرد. البته مالک باشگاه روز گذشته در مصاحبه ای اعلام کرد که با استعفای اشکش که زحمات زیادی برای استقلال کشیده موافقت نمی شود و او همچنان سرمربی تیم است.

اما ابراهیم اشکش امروز ، اعلام کرد، موضع اش تغییر نکرده است و باتوجه حل نشدن مشکل مالی استقلال قصد بازگشت به تیم را ندارد. در ادامه این گفت و گو را با یکی از موفق‌ترین مربیان فصل جاری لیگ یک می خوانید.

« از آقای سیدسلطان حسینی مالک باشگاه و آقای علاقبند مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی و مردم شریف ملاثانی تشکر و اعلام میکنم که کماکان روی موضع خود مبنی بر استعفا هستم. من از این استعفا به دنبال هدف شخصی نبوده و مثل برخی مربیان نیستم که بگویم بمانم و به پول قراردادم برسم. من موقعیتم را فدای تیم، بازیکنان و مجموعه باشگاه می کنم.

درست است که یکسری اختلاف سلیقه های درون خانوادگی هم وجود دارد اما این مشکل کوچک من است و مشکل بزرگ ما نگرفتن حق و حقوق بازیکنان و کادرفنی نجیبم است. اگر قرار باشد به عنوان سرمربی، به تیم برگردم و تغییری ایجاد نشده باشد، این بازیکنان و مربیان تیم که چندین ماه حقوق دریافت نکرده اند و چشم انتظار من هستند به حق و حقوق شان نخواهند رسید.

اگر استقلال ملاثانی برای مسوولان و مدیران استان مهم است، پا پیش بگذراند و مشکل مالی تیم را حل کنند، در غیر این صورت من توانایی رو به رو شدن با مربیان و بازیکنان و نیز عوامل زحمت کش تیم استقلال ملاثانی را ندارم.

برخی مواقع ماندن خدمت نیست؛ اگر با رفتن من به استقلال ملاثانی کمک می شود، من کماکان روی موضع خود هستم و کوتاه نخواهم آمد. این تیم تمام بومی، اعتبار و آبروی بومی گرایی در استان خوزستان است و به رسالت خود درست عمل کرده است و ریشه و نماد در کشور شده است. اگر به این مجموعه نگاه نشود باعث دلسردی نیروهای بومی استان می شود.»

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا