توضیح گرشاسبی درباره آینده کاری نکونام در فولاد
توضیح گرشاسبی درباره آینده کاری نکونام در فولاد

مدیرعامل فولاد درباره آینده کاری نکونام در این باشگاه توضیح داد.

به گزارش نخل اسپورت، استقلال و فولاد امروز (جمعه) در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند و به تساوی یک بر یک رسیدند. حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل فولاد پس از این بازی درباره صحنه‌های داوری اظهار کرد: کارشناسان باید قضاوت کنند. من تشکر ویژه از کادر فنی و بازیکنان می‌کنم که مردانه بازی کردند. ما جلو بودیم و نهایتا “مساویش” کردند.

او درباره تساوی‌های متعدد فولاد در این فصل گفت: این استثنا است. با تیم‌های ضعیفی مساوی نکردیم، بلکه با تیم‌های بالای جدول به تساوی رسیدیم.

مدیرعامل فولاد درباره استفاده از لفظ “مساویش کردند”، توضیح داد: منظورم بازیکنان بود.

گرشاسبی در ادامه درباره اعتراض استقلالی‌ها به چند صحنه مشکوک به پنالتی در این دیدار بیان کرد: معمولا به همین شکل است. کارشناسان باید قضاوت کنند. کارشناسان باید چند بار صحنه‌ها را ببینند و سپس نظر بدهند.

او در پاسخ به این سوال که آیا از روند فولاد راضی است، اظهار کرد: اگر بازی عقب افتاده‌مان را انجام دهیم و سه امتیاز آن را بگیریم، به صدر جدول می‌رسیم.

مدیرعامل فولاد درباره آینده کاری جواد نکونام در این باشگاه گفت: ما با آقای نکونام برای لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا برنامه‌ریزی کردیم و ان‌شاءالله یک افتخار دیگر در کارنامه او و فولاد ثبت شود.

گرشاسبی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادات متعددی که به نکونام داده می‌شود، تمرکز فولاد را به هم نمی‌ریزد، توضیح داد: قطعا همینطور است. این برای فولاد افتخار است که بعد از چند سال کار نکونام در این باشگاه، خیلی از باشگاه‌ها به دنبال او هستند.

او در پایان درباره کسب مجوز حرفه‌ای فولاد گفت: مشکلی نداریم. تا زمانی که ما در کارگروه بودیم، برای هیچ تیمی مشکلی به وجود نیامده بود. ما الان همه استانداردها را بارگزاری می‌کنیم تا خواسته‌های AFC برآورده شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا