فوری/ بازیهای لیگ برتر و لیگ یک بدون تماشاگر شد
فوری/ بازیهای لیگ برتر و لیگ یک بدون تماشاگر شد

بازیهای هفته هفتم لیگ برتر، بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

به گزارش نخل اسپورت ، از چند روز قبل این ماجرا به صورت غیر رسمی مطرح شده بود که هفته هفتم لیگ برتر و حتی دیگر هفته های لیگ برتر و لیگ یک بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها خواهد بود و بازیها در ورزشگاه‌های خالی از تماشاگر برگزار خواهد شد اما خبر قطعی در این باره منتشر نمی‌شود .

چند منبع مختلف که همه آنها اصرار داشتند نامی از آنها آورده نشود – به اینجا رسید که احتمال برگزاری لیگ بدون حضور تماشاگر بسیار بالاست منتهی این خبر باید به صورت رسمی اعلام شود.در چنین شرایطی، از ساعاتی قبل این خبر به صورت غیررسمی منتشر شده که قطعا بازیهای این هفته لیگ بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و البته کرونا هم از دلایل این اتفاق است.

البته که پیش از این هم قرار بود که بازی پرسپولیس و تراکتور بر اساس حکم کمیته انضباطی بدون تماشاگر باشد ولی ظاهرا حالا همه بازیهای هفته هفتم بدون تماشاگر شده و حالا باید دید چه زمانی، مجوز ورود مجدد تماشاگران به ورزشگاه‌ها، صادر خواهد شد.

شنیده‌ها فعلا حاکی از آن است که تا اطلاع ثانوی، رقابتهای لیگ برتر و حتی لیگ یک بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. باید دید سازمان لیگ چه زمانی در این باره به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فوتبالی