پیروزی اهورا در شهرآورد و نوید روزهای خوب در بهبهان
پیروزی اهورا در شهرآورد و نوید روزهای خوب در بهبهان

پیروزی روز گذشته اهورا بهبهان در لیگ برتر فوتسال و در شهرآورد خوزستان باعث شد بهبهانی‌ها با امید بیشتری به روزهای آینده نگاه داشته باشند.

به گزارش نخل‌اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، تیم فوتسال اهورا بهبهان روز گذشته در یک دیدار حساس و در شهرآورد خوزستان موفق شد با نتیجه ۷ بر ۱ حریف صاحب نام خود یعنی ملی حفاری اهواز را شکست دهد.

سجاد مسیحی سه بار، مازیار خدارحم‌پور دو بار، هاشم شیرعلی و رشید قلی پور برای اهورا گلزنی کرده و الیاس براتی تک گل حفاری را به ثمر رساند.

اهورا که از دو بازی قبل خود یک شکست مقابل مس سونگون و یک تساوی خارج از خانه برابر هایپرشاهین‌شهر به‌دست آورده بود، علیرغم کسب این نتایج نشان داده بود تیمی متفاوت از نیم‌فصل اول فصل گذشته است و اهداف بزرگ‌تری را در لیگ امسال دنبال می‌کند.

اما بازی روز گذشته اهورا برابر حفاری و کسب پیروزی پر گل، بارقه امید را در دل بهبهانی‌‌ها دمید و این امیدواری به‌وجود آمد که اهورا فصل درخشانی را پیش رو داشته باشد.

از سویی حفاری که هر دو بازی خود را در ابتدای لیگ با پیروزی پشت سر گذاشته بود و اتفاقا حریف دومش نیز حریف قلدری به‌نام گیتی پسند بود، با این شکست پر گل موجب تعجب اهالی فوتسال شد.

به‌نظر می‌رسد شاگردان مراقی تیم حریف را دست کم گرفته بودند و شاید فکر نمی‌کردند اهورا اینچنین بتواند خوب کار کند. به‌هرحال کادرفنی حفاری باید به سرعت کار ریکاوری روحی را برای شاگردانش انجام دهد تا آن‌ها را محیای بازی بعد و بازگشت به جمع مدعیان کنند.

گفتنی است تیم حفاری با ۶ امتیاز در رده پنجم و اهورا با ۴ امتیاز در رده هشتم جدول ۱۴ تیمی لیگ برتر فوتسال ایران قرار دارند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس خوزستان