مسئولین ایذه از کشتی بیشتر حمایت کنند
مسئولین ایذه از کشتی بیشتر حمایت کنند

ایمان محمدی کشتی گیر خوزستانی و اهل شهرستان ایذه است که از سن ۱۰سالگی کشتی را آغاز کرده و سابقه قهرمانی کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد.

به گزارش نخل‌اسپورت، ایمان محمدی کشتی گیر خوزستانی و اهل شهرستان ایذه است که از سن ۱۰سالگی کشتی را آغاز کرده و سابقه قهرمانی کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد و وی از شاگردان لقمان رضایی از مربیان قهرمان پرور ایذه می‌باشد.

محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار نخل‌اسپورت در خصوص شرایط فعلی کشتی خوزستان، گفت: شرایط کشتی خوزستان مطلوب و خوب است و با آمدن اقای جمالپور شرایط بهتر و رسیدگی ها بیشتر شده است که امیدواریم همین روند ادامه پیدا کند.  

وی در پاسخ به این سوال که اوضاع کشتی گیران رده‌های پایه خوزستان را چگونه می‌بیند، اظهار داشت: در رده نوجوان  نزدیک به پنجاه درصد امتیازات تیم ملی را کسب کرده ایم و در رده سنی جوانان هم ۳ طلا و یک برنز دریافت کرده‌ایم و نیمی از کشتی‌گیران اعزامی به مسابقات جهانی هم از خوزستان بوده که این موضوع گویای روند رو به رشد کشتی‌گیران نوجوانان و جوان استان است.

این کشتی‌گیر درباره آینده پیش رویش، خاطرنشان کرد: از الان به مسابقات جهانی ۲۰۲۳ رده سنی بزرگسالان فکر می‌کنم. البته سابقه عضویت در تیم ملی بزرگسالان را دارم و امیدوارم مدال برنز این رقابت‌ها را سال آینده به مدال طلا تبدیل کنم و در مسابقات جهانی نیز به مدال برسم.

وی در پایان پاسخ به این سوال که با توجه به افتخارات کسب شده به درستی حمایت می‌شوید یا خیر، افزود : هیچ حمایتی از طرف مسؤلین استانی و شهرستان ایذه نداشته‌ایم و همگی با تلاش مربیان و کادر فنی تیم ملی بوده است و امیدواریم که مسئولان حمایت بهتری انجام دهند.

انتهای پیام /