کامبک ده نفره استقلال ملاثانی مقابل استقلال خوزستان
کامبک ده نفره استقلال ملاثانی مقابل استقلال خوزستان

استقلال ملاثانی در یک دیدار دراماتیک و باورنکردنی، به لطف گل هایی که در ثانیه های پایانی به ثمر رساند، از شکست گریخت.

به گزارش نخل اسپورت ، در هفته دوم از رقابت های لیگ دسته اول، دو تیم استقلال ملاثانی و استقلال خوزستان در یکی از چندین دربی این استان در ورزشگاه ۲۰۰ دستگاه صنایع فولاد به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی فوق العاده زیبا و دیدنی با تساوی ۳ – ۳ به پایان رسید.

این دیدار با حملات تیم میهمان یعنی استقلال خوزستان آغاز شد و آنها توانستند در دقیقه ۶ توسط علی وزیری پناه به گل نخست بازی دست پیدا کنند. تلاش های تیم میزبان برای رسیدن به گل مساوی در آخرین دقایق نیمه اول نتیجه داد و شاگردان اشکش با ضربه ایمان رئیسی روی پاس مهدی بریحی بازی را به تساوی کشاندند.

در نیمه دوم ایمان رازانی در دقیقه ۵۱ با یک شلیک استثنایی از پشت محوطه جریمه، توپ را به تور دروازه استقلال ملاثانی چسباند و در دقیقه ۶۳ نیز علی وزیری پناه روی یک ضربه کاشته نزدیک پرچم کرنر، دروازه میزبان را برای بار سوم باز کرد.

در ادامه استقلال ملاثانی برای بازگشت به بازی تمام تلاش خود را به کار گرفت اما با اخراج امین کعبی در دقیقه ۷۷، کار میزبان برای رسیدن به نتیجه تساوی سخت شد. در شرایطی که شاگردان سیروس پورموسوی فاصله چندانی تا پیروزی نداشتند، اما کامبک باورنکردنی ملاثانی با وجود یک یار کمتر آغاز شد.

ابتدا حمزه خضیراوی بازیکن تعویضی استقلال ملاثانی روی پاس احسان علوان زاده در دقیقه ۹۱ یکی از گل ها را با ضربه سر جبران کرد و سپس در دقیقه ۹۶ و روی کرنر ارسال حمزه خصیراوی، این رضا رضایی بود که کار را به تساوی کشاند تا تیم ۱۰ نفره اشکش، به شکل فوق العاده ای به بازی برگردد.

بدین ترتیب رکورد شکست ناپذیری های استقلال ملاثانی همچنان حفظ شد. آخرین بار و در هفته چهاردهم لیگ قبل بود که ملوان با گل های دقایق ۹۳ و ۹۶ محمد پورمحمد و پوریا غلامی با نتیجه ۳ بر یک از سد استقلال ملاثانی گذشته بود و این تیم رکورد ۲۳ هفته بدون شکست را از خود به جای گذاشته است.

عکاس : امید پاکدل

انتهای پیام