نکونام: با برنامه بازی کردیم/ خوشحالم که دژاگه و پاتوسی را دارم
نکونام: با برنامه بازی کردیم/ خوشحالم که دژاگه و پاتوسی را دارم

سرمربی فولاد گفت: داشتن دژاگه و پاتوسی باعث خوشحالی من است چون هر تیمی آرزوی داشتن‌شان را دارد.

به گزارش نخل اسپورت ، جواد نکونام پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی تاکتیکی از هر دو تیم دیدیم. با برنامه بازی کردیم و سپاهان را کاملا می‌شناختیم. این تیم در سه بازی ۶ گل زده بود اما در این بازی هیچ موقعیتی به حریف ندادیم اما به مجموعه سپاهان تبریک می‌گویم که چنین تیم قدرتمندی دارند. ما با برنامه بازی کردیم و برنامه ریزی داشتیم و کیفیت خودمان را نشان دادیم. حتی اگر گل را زود تر می‌زدیم هم هیچ فرقی نداشت چون خوب بازی کردیم و موقعیتی به حریف ندادیم. از هواداران دو تیم و مخصوصا هواداران خودمان تشکر می‌کنم که ما را تنها نگذاشتند.

او درباره حضور کریستوفر کنت اضافه کرد: شکل تیمی ما با او مطابق است اما به نفر وابسته نیستیم. کنت دروازه‌بان خوب لیگ است اما ما همه باهم کار می‌کنیم و با هم نتیجه می‌گیریم.

سرمربی فولاد درباره کمتر استفاده کردن از پاتوسی و دژاگه گفت: آن‌ها دیر به تیم اضافه شدند و سعی می‌کنیم کم کم به تیم اضافه‌شان کنیم. داشتن این دو بازیکن باعث خوشحالی من است و هر تیمی آرزوی داشتن‌شان را دارد. این دو کیفیت‌شان را نشان دادند و در آینده از آن‌ها بیشتر استفاده می‌کنیم.

او درباره این‌که ممکن است گزینه احتمالی هدایت تیم ملی باشد بیان کرد: فوتبال کشورمان برای من بیشتر از هر چیزی مهم است. در هر زمینه‌ای چنین هدفی داشتم. بازیکنان در سال جام جهانی تمام تلاششان را برای حضور در جام جهانی می‌کنند. من هم زحمتم را می‌کشم و اگر اتفاقی بخواهد رخ می‌دهد. اکنون باید تلاش و تمرکزم روی کارم است و هیچ برنامه‌ای در این رابطه ندارم.

نکونام در پایان درباره عملکرد علیرضا فغانی گفت: لذت می‌بریم آقای فغانی داور ماست. به او خسته نباشید می‌گویم و خوشحالم اینجاست. حقش است و امیدوارم فینال جام جهانی را قضاوت کند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا