قهرمانی نفت اهواز در لیگ برتر بسکتبال نوجوانان استان
قهرمانی نفت اهواز در لیگ برتر بسکتبال نوجوانان استان

تیم نوجوانان نفت اهواز قهرمان لیگ برتر بسکتبال استان خوزستان شد.

به گزارش نخل‌اسپورت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مسابقات رده سنی نوجوانان پسران قهرمانی باشگاههای استان خوزستان که با شرکت ۱۹ تیم در قالب ۵ گروه به صورت دوره ای از اواخر آذرماه در شهرهای مختلف استان آغاز گردیده بود پس از انجام ۴۸ بازی روز جمعه ۲۱ تیرماه با قهرمانی نفت اهواز به پایان رسید.

تیم های نفت اهواز، پژوهان ماهشهر،حدادی الف و ب، هیات دزفول الف و ب، ماهان اکسین رامهرمز الف و ب،هیات بسکتبال ماهشهر، بهبهان پلاست شهرداری چمران، پتروشیمی بندرامام، ارکان اهواز، پیروزی ایذه،هیات ایذه،زاگرس رامهرمز،خلیج فارس شوشتر، پیشرو اهواز، هیات هویزه و حفاری در این لیگ حضور داشتند.

در مرحله نهایی این مسابقات که به میزبانی باشگاه پژوهان ماهشهر در سالن بعثت ماهشهر برگزار گردید، در دیدار رده بندی ماهان اکسین رامهرمز پیروزی ۵۷ بر ۵۳ مقابل حدادی اهواز به مقام سوم دست یافت. در مسابقه فینال نفت اهواز و پژوهان ماهشهر مقابل هم قرار گرفتند که نفت اهواز توانست با حساب ۴۶ بر ۴۰ از سد حریف خود بگذرد و بر سکوی قهرمانی بایستد.

در ابن مرحله از مسابقات محسن روشن ضمیر، حجت احمدی، رضایزدی زاده، ارسلان حافظی، حسین رضانیا و حمید کبیری به عنوان داور و حسین منصورزاده و منوچهر جعفرپور به ترتیب به عنوان ناظر و سرپرست فنی حضور داشتند.

انتهای پیام