شناخت حریفان تیم بسکتبال پالایش و پخش آبادان
شناخت حریفان تیم بسکتبال پالایش و پخش آبادان

حریفان پالایش و پخش آبادان در مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور مشخص شدند.

به گزارش نخل‌اسپورت، سازمان لیگ بسکتبال برنامه دور رفت مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور را اعلام کرد که تیم پالایش و پخش آبادان هفتم مهرماه میهمان تیم صنعت مس کرمان خواهد بود.

شاگردان علی توفیق در هفته دوم چهاردهم مهرماه در سالن هفدهم شهریور ماه آبادان از تیم نبوغ اراک پذیرایی می کنند.

همچنین سرمربی تیم بسکتبال مردان پالایش وپخش آبادان، بازیکنان جدید این تیم را برای حضور در لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور معرفی کرد.

علی دورقی در پست پنج، مهدی هلچی در پست سه و محمدرضا تقی لو در پست سه با طلایی پوشان تمدید کردند.

محمد شهریان در پست یک از نظم آوران سیرجان، اصغر کاردوست در پست پنج از مس کرمان، مسعود سلیمانی در پست چهار از نظم آوران سیرجان، یعقوب شلوشی در پست چهار از مس رفسنجان، مجید رحیمیان در پست دو از مس رفسنجان، سید علی چاشی در پست یک از عقاب نیروی هوایی از جمله بازیکنانی هستند که با پالایش نفت برای فصل جدید به توافق رسیدند.

آرش مرادی در پست یک و دو، نادر زبیدی در پست سه و جواد بن رشیدی در پست دو و سه از بازیکنان بومی و آبادانی هستند که تا این لحظه در لیست علی توفیق سرمربی تیم بسکتبال مردان پالایش و پخش آبادان برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور قرار گرفتند.

آویژه صنعت پارسا، ذوب‌آهن اصفهان، صنایع هرمزگان، صنعت مس رفسنجان، رعد پدافند هوایی، مهرام تهران، توفارقان آذرشهر، کاله مازندران و شهرداری گرگان دیگر تیم‌های شرکت کننده درلیگ برتر بسکتبال هستند.

پالایش و پخش آبادان، فصل گذشته در لیگ برتر بسکتبال از ۱۴ دیدار خود صاحب چهار برد و ۱۰ شکست شد و با ۱۸ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی قرار گرفت.

انتهای پیام /