پرکاس: از پرسپولیس امتیاز می‌خواهیم
پرکاس: از پرسپولیس امتیاز می‌خواهیم

پرکاس می‌گوید در دیدار مقابل پرسپولیس نمایش زیبا اهمیت زیادی برای او دارد.

به گزارش نخل اسپورت ، رضا پرکاس سرمربی صنعت‌نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس حضور یافت و در ابتدای صحبت‌هایش گفت: ما یک بازی بسیار مهمی داریم و برای خودمان چون خارج از خانه است؛ اهمیت دارد. امیدواریم از دو بازی خارج از خانه متوالی حداکثر امتیاز را بگیریم و به شهر برگردیم تا هم جایگاهمان مستحکم‌تر شود و هم هواداران را شاد کنیم.

وی افزود: پرسپولیس تیمی شناخته شده است که هر سال برای قهرمانی بسته می‌شود و تیمی است که چندین سال سرمربی‌اش ثابت است و بالای ۷۰ درصد بازیکنانش ثبات دارند و یک ترکیب بسیار خوبی را جمع کردند. حریف آنالیز شده و ما هم بر اساس توانایی خودمان یک‌سری برنامه‌ها را هدف‎‌گذاری کردیم و امیدوارم فردا بازی زیبایی باشد. هر موقع بازی زیبا باشد، نتیجه را در بر خواهد داشت.

سرمربی صنعت نفت در مورد حضور بانوان و هواداران این تیم اظهار کرد: ما درخواست حضور بانوان را داشتیم و به‌وسیله مدیریت ما این درخواست شده تا این امکان فراهم باشد تا هواداران بانوی صنعت نفت هم در کنار دیگران از این بازی لذت ببرند.

پرکاس در مورد انتقاد هواداران پرسپولیس از این تیم و سبک بازی صنعت نفت مقابل پرسپولیس توضیح داد: در مورد پرسپولیس اجازه بدهید کادرفنی خودشان صحبت کنند و ما آنها را به‌عنوان یک حریف فوتبالی نگاه می‌کنیم و قطعا دغدغه هواداران آنها برای خودشان قابل احترام است. ما با آنها به‌عنوان حریف قوی برخورد می‌کنیم و امیدوارم راهکارهایی که مدنظر داریم؛ بچه‌ها انجام بدهند.

او در مورد کیفیت مسابقات در لیگ برتر گفت: کیفیت مسابقات هنوز نشان نداده که کدام تیم برتری دارد و برای کورس قهرمانی می‌رود یا خودش را تثبیت کرده و قدرتش را چنان نشان داده که بگوییم قطعا قهرمان است. تیم‌هایی هستند که به‌عنوان هزینه‌کرد و اسمی که دارند، از ابتدا مدعی قهرمانی هستند اما تا اینجا، بازی‌ها فراز و نشیب زیادی داشته و باید صبر کرد و دید در ادامه چطور خواهد بود.

سرمربی نفت در مورد وضعیت ریکانی و بیت سعید عنوان کرد: بیت سعید قرار بود دیروز دستش را باز کنند و به تمرینات ما اضافه شود؛ او را قطعا در اختیار نداریم. طالب در حال تمرین است و وضعیت خوبی دارد؛ می‌توانیم بگوییم فردا هم امکان استفاده و هم عدم استفاده از او را خواهیم داشت. هدف ما این است که بهترین ترکیب را بگذاریم و شما قطعا در جریان بازی خواهید دید که ریکانی بازی می‌کند یا خیر.

رضا پرکاس در خصوص شرایط مالی صنعت نفت توضیح داد: این مشکلی است که گریبان‌گیر فوتبال ایران است، به غیر از تیم‌هایی که مستقیما از طرف شرکتی، تامین مالی می‌شوند. نفت هم مستثنا نیست و یک‌سری قوانین داخلی وجود دارد که ما نمی‌توانیم کمک‌هزینه دریافت کنیم. من باید به هیئت‌مدیره خسته نباشید بگویم؛ ما تا الآن جزو تیم‌هایی هستیم که مقداری از قراردادها را پرداخت کردیم.

وی افزود: مدیریت بهتر در این‌باره توضیح خواهد داد اما باتوجه به اینکه منطقه آزاد اروند، اسپانسر اصلی صنعت نفت آبادان است؛ می‌تواند نقش اصلی را ایفا کند. اما هنوز هیچ کمکی از طرف منطقه آزاد به باشگاه انجام نشده و این می‌تواند یک کمک عمده باشد و اگر پولی که منطقه آزاد تعیین کرده، به باشگاه ارسال شود؛ مشکلات زیادی را از روی دوش باشگاه برخواهد داشت.

سرمربی صنعت نفت درباره انتخابات فدراسیون گفت: من اولا به هیئت‌رئیسه جدید تبریک می‌گویم و امیدوارم هرکسی که هست، به پیشرفت فوتبال ایران کمک کند. ما در دوره حساسی هستیم و کمتر از سه ماه تا جام جهانی باقی مانده و باید خیلی پرقدرت، همه نگاه‌ها به تیم ملی ایران باشد تا در جام جهانی موفق باشیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳