بررسی وضعیت وزنه‌برداری خوزستان با حضور سرپرست فدراسیون
بررسی وضعیت وزنه‌برداری خوزستان با حضور سرپرست فدراسیون

سجاد انوشیروانی به همراه بهداد سلیمی نایب رئیس فدراسیون کشور با هدف بررسی وضعیت وزنه برداری استان امروز در اهواز حضور پیدا کرد.

به گزارش نخل‌اسپورت، سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری با اشاره به دیدار با سید سالار محمدنیا، حمیدرضا گرشاسبی و اسکندر فرهمند مدیرعامل باشگاه‌های ملی حفاری اهواز، فولاد خوزستان و مناطق نفت‌خیز جنوب به خبرنگاران در اهواز گفت: ظرفیت این استان در راستای حمایت و پشتیبانی از وزنه‌برداری کشور غیرقابل چشم‌پوشی است و خوزستان در وزنه‌برداری حامی و پشتیبان است.

سجاد انوشیروانی با بیان اینکه وزنه‌برداری برای بازگشت به روزهای خوب به همکاری همگان نیاز دارد، گفت: با همدلی و هم‌افزایی بسیار خوب، می‌توانیم روزهای خوبی را برای وزنه‌برداری کشور رقم بزنیم.

وی در خصوص احتمال غیبت فولاد خوزستان در لیگ برتر وزنه برداری باشگاه‌های کشور، گفت: با پیگیری مدیر عامل و حمایت هیئت مدیره این باشگاه در رده سنی بزرگسالان حضور خواهد داشت.

وی به نشست با پیشکسوتان وزنه برداری خوزستان اشاره کرد و گفت: با توجه به پایان دوره چهارساله ریاست هیئت استان، انتخابات این هیئت برگزار شود تا وزنه برداری خوزستان با استفاده از، تجربیات پیشکسوتان شرایط بهتری داشته باشد.

سرپرست فدراسیون وزنه برداری کشور در خصوص برگزاری مسابقات بین المللی در خوزستان، گفت: پس از بررسی شرایط استان و مذاکرات با مسئولین درباره میزبانی این استان از مسابقات بین المللی تصمیم خواهیم گرفت.

مسابقات لیگ برتر وزنه برداری رده بزرگسالان باشگاه‌های کشور در ۲ رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می شود که تیم‌های ملی حفاری اهواز، فولاد خوزستان و مناطق نفتخیز جنوب در هر ۲ رده اعلام آمادگی کردند.

مسابقات رده سنی بزرگسالان باحضور ۸ تیم در ۳ مرحله و در ماه‌های مهر، آبان و بهمن برگزار می‌شود.

در مسابقات رده سنی جوانان نیز۶ تیم در ۲ مرحله شهریور و آذر به رقابت‌ می‌پردازند.

تیم‌های ملی حفاری اهواز و مناطق نفتخیز جنوب از پرافتخارترین تیم‌های مسابقات وزنه برداری باشگاه‌های آسیا و ایران محسوب می‌شوند.

انتهای پیام /