اعزام دوندگان خوزستان به مسابقات پارادوومیدانی گرندپری مراکش
اعزام دوندگان خوزستان به مسابقات پارادوومیدانی گرندپری مراکش

رئیس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین خوزستان از اعزام دوندگان استان به مسابقات گرندپری مراکش خبرداد.

به گزارش نخل‌اسپورت، جواد حردانی با اشاره به اینکه مسابقات گرندپری مراکش از بیستم شهریورماه آغاز می شود، گفت: امان الله پاپی و هاشمیه متقیان به عضویت تیم ملی درآمدند.

وی با بیان اینکه ورزشکاران کشورمان در ۲ بخش بانوان و آقایان در مسابقات مراکش شرکت خواهند کرد، گفت: ورزشکاران کشورمان اعزامی به این رقابت‌ها در مواد مختلف به میدان می روند.

رییس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین خوزستان هدف از حضور دوندگان کشور در مراکش را آماده شدن ملی پوشان برای حضور در مسابقات آسیا، اقیانوسیه استرالیا و قهرمانی جهان عنوان کرد و گفت: حضور در مسابقات گرندپری مراکش باعث خواهد شد تا پس از پارالمپیک توکیو، رکورد ملی پوشان در سطح بین المللی ارزیابی شود.

حردانی، مهمترین هدف گذاری هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین خوزستان را افزایش ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات پاراآسیایی هانژو چین و پارالمپیک پاریس فرانسه را عنوان کرد و گفت: در مسابقات پاراآسیایی گذشته در جاكارتا اندونزی، ۱۵ ملی پوشان حضور داشتند که بسیار امیدوار هستیم سال آینده نفرات بیشتری در کاروان کشورمان از استان حضور داشته باشند.

وی گفت: کشف و استعدادیابی از اولویت‌های اصلی هیات ورزش های جانبازان و معلولین خوزستان است و با کاهش مشکلات مالی در نقاط بیشتری از استان این برنامه را اجرا کنیم.

حردانی در پایان از حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان تقدیر کرد.

مسابقات گرند پری مراکش از بیستم تا بیست وهشتم شهریورماه برگزار می شود.

انتهای پیام /