پرکاس: با انگیزه برای بازی با پرسپولیس آماده می‌شویم
پرکاس: با انگیزه برای بازی با پرسپولیس آماده می‌شویم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌گوید با برد امشب تیمش برابر هوادار، با انگیزه خوبی خودشان را برای بازی با پرسپولیس آماده می‌کنند.

به گزارش نخل اسپورت ، رضا پرکاس در نشست خبری بعد از بازی با تیم هوادار که با برد یک بر صفر تیمش همراه بود، اظهار کرد: این برد را به شهر، مردم آبادان و هواداران صنعت نفت در سراسر جهان تقدیم می‌کنم. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم و به شرکت پالایش نفت آبادان و باشگاه نیز بابت این برد تبریک می‌گویم.

وی افزود: اگر تیمی چند موقعیت ایجاد کند، نشان می‌دهد بازی رو به جلو بوده است و این بازی بار فنی دربر داشت. در نیمه اول برای گلزنی موقعیت داشتیم اما در همین نیمه توپ را زیاد به گردش در نیاوردیم و سعی کردیم با کمترین ضربه در حمله شرکت کنیم. با توجه به آنالیزی که از تیم هوادار داشتیم می خواستیم به بازی سرعت بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در نیمه دوم با تعویض‌هایی که داشتیم یک سری هماهنگی‌ها بیشتر شد. تیم هوادار هم درگیرانه بازی می‌کرد و همین باعث شده بود خطاها زیاد شود و بازیکنان نیز با داور زیاد صحبت کنند اما به صورتی نبود که بگوییم بازیکنان پرخاشگری کردند. در مجموع بازی در نیمه دوم روان‌تر شد و ما سعی کردیم با ضربات بیشتری به دروازه حریف نزدیک شویم و به نظرم بازی در این نیمه بهتر از نیمه اول بود.

وی خاطرنشان کرد: سه امتیاز این بازی از چند جنبه برای ما بسیار حائز اهمیت بود زیرا هفته گذشته بازی را واگذار کرده بودیم و خوب نبود که شخصیت یک تیم با باخت ادامه پیدا کند. هر چند فوتبال است. ضمن اینکه به خاطر جایگاهمان در جدول به دنبال برد بودیم و فکر می‌کنم با سه امتیازی که امشب کسب کردیم، چهار، پنج پله در جدول تغییر خواهیم داشت. همچنین با انگیزه خوبی خودمان را برای بازی هفته آینده آماده می کنیم. بازی بسیار مهمی با پرسپولیس داریم و باید بازی باکیفیتی برای ما شود و دست پر به خانه برگردیم.

پرکاس گفت: آبادان شهر من است و آن را بسیار دوست دارم و هر مربی دوست دارد در شهر خود سرمربی باشد. من هم امیدوارم بتوانم با دانش و تجربیات بین المللی‌ام، به فوتبال ایران و آبادان کمک کنم. همچنین فوتبال پیشرفت کرده اما ورزش ایران در یک سری زیرساخت‌های عمومی با مشکل مواجه است.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا