مسابقات مینی فوتبال پیشکسوتان خوزستان برگزار می‌شود
مسابقات مینی فوتبال پیشکسوتان خوزستان برگزار می‌شود

دبیر کمیته مینی فوتبال هیئت ورزش‌های همگانی خوزستان از آغاز مسابقات پیشکسوتان خوزستان خبر داد.

به گزارش نخل‌اسپورت، سید علیرضا شریفی با اشاره به اینکه مسابقات مینی فوتبال پیشکسوتان خوزستان با حضور ۱۳ تیم در ۴ گروه به میزبانی تربیت بدنی فولاد خوزستان برگزار می شود، گفت: شاهین اهواز، بانک صادرات و شهدای ناصر خسرو تشکیل دهنده گروه نخست هستند.

وی با بیان اینکه تیم‌های شرکت کننده هر شب به میدان می روند، اظهارداشت: تربیت بدنی فولاد خوزستان، تاکتیک اندیمشک، شهرداری مسجد سلیمان و صدای ساحل در گروه دوم رقابت‌ها حضور دارند.

دبیر کمیته مینی فوتبال هیئت ورزش‌های همگانی خوزستان گفت: آریان اهواز، منتخب رامهرمز و شهدای کارگر در گروه برابر هم قرار خواهند گرفت.

شریفی با اشاره به اینکه قهرمان مسابقات مینی فوتبال پیشکسوتان خوزستان پس از ۲۳ مسابقه مشخص می شود، گفت: برق منطقه ای، میثم اهواز و شهید علیداد دهدز در چهارم گروه مقابل یکدیگر صف آرایی می‌کنند.

وی گفت:خوشبختانه در این رشته نوپا توانستیم علاقه‌مندان خوبی را جذب کنیم. و با توجه به استقبال خوب از این رشته در آینده، تعداد علاقه‌مندان به این رشته بیشتر شود.

در بازی مینی‌فوتبال هر تیم شامل ۶ بازیکن است و زمان بازی نیز دو نیمه ۲۵ دقیقه‌ای و ابعاد زمین شامل طول ۴۶ تا ۵۰ متر و عرض ۲۶ تا ۳۰ متر است و در چمن طبیعی، مصنوعی و خاکی می‌توان مسابقات آن را برگزار کرد

انتهای پیام /