رقابت هندبالیست‌های نونهال بهبهان در مسابقات باشگاهی کشور
رقابت هندبالیست‌های نونهال بهبهان در مسابقات باشگاهی کشور

تیم هندبال نونهالان پارس پویان بهبهان به مرحله نهایی مسابقات باشگاه‌های کشور صعود کرد.

به گزارش نخل‌اسپورت، رییس هیئت هندبال استان با اشاره به اینکه رقابت‌های منطقه جنوب نونهالان باشگاه‌های کشور در شهرکرد برگزار شد، گفت: درپایان رقابت‌ها تیم پارس پویان بهبهان به همراه ذوب آهن اصفهان، فرازبام خائیز دهدشت و مهرپویان شهرکرد به مرحله نهایی مسابقات راه پیدا کرد.

سروش کجبافی با بیان اینکه مرحله نخست رقابت‌های هندبال نونهالان باشگاه‌های کشور در ۲ منطقه جنوب و شمال برگزار می‌شود، به خبرنگار ما گفت: در پایان هر از هر گروه راهی ۴ تیم به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند.

وی از تیم‌های هیئت هندبال دزفول و شایستگان اهواز به عنوان دیگر نمایندگان استان درمسابقات نونهالان نام برد، وگفت: این تیم‌ها اولین تجربه حضور شان در مسابقات بود و تجربیات خوبی کسب کردند.

رییس هیئت هندبال استان با اشاره به اینکه در گذشته بهبهان تنها نماینده خوزستان در مسابقات نونهالان بود، گفت: خوشبختانه با حمایت مسئولین باشگاه شایستگان اهواز و ورزش دزفول شاهد افزایش تیم‌ها بودیم.

کجبافی، موفقیت پارس پویان بهبهان را به مدیریت، مربیان و خانواده بازیکنان این تیم تبریک گفت و اظهارداشت:با حمایت مدیرانی همچون مدیر پارس پویان بهبهان با جدیت بیشتری در این رده سنی ادامه بدهیم.

رییس هیئت هندبال استان گفت:برنامه ریزی و سرمایه گذاری در رده سنی پایه باعث شد خوزستان امسال در تیم‌های ملی پوش داشتیم و ما به فعالیت خود در این بخش تداوم همچنان اولویت ما خواهد بود.

انتهای پیام /

  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان