پدیده ماهشهری: تلاش می‌کنم به تیم ملی برگردم
پدیده ماهشهری: تلاش می‌کنم به تیم ملی برگردم

بازیکن سابق تیم ملی امید گفت: تمام تلاش خود را می‌کنم تا دوباره پیراهن تیم ملی را بر تن کنم.

فوتبالیست جوان خوزستانی در مصاحبه خود با خبرنگار نخل اسپورت از تلاش برای پوشیدن دوباره پیراهن تیم ملی صحبت کرد.

به گزارش نخل اسپورت، حمیدرضا عبادی بازیکن جوان و خوش آتیه خوزستانی که سابقه فعالیت در تیم‌های شهردارى ماهشهر، فجر سپاسى شيراز و دو دوره عضویت در تیم ملی امید را در کارنامه خود دارد درباره شرایط فوتبالی خود در این روزها با نخل‌اسپورت به گفتگو پرداخته است.

در ادامه مصاحبه حمیدرضا عبادی را با نخل اسپورت را می‌خوانید:

نخل‌اسپورت: خودت رو به‌ صورت کامل معرفی کن.

حميدرضا عبادى هستم متولد ۲۲ تیرماه سال ۱۳۷۹ و اصالتا ماهشهری هستم .

نخل‌اسپورت: فوتبالت را از کجا شروع کردی؟

بنده فوتبال خود را از بندر ماهشهر شروع کردم و در رده سنی نونهالان به تیم ملی دعوت شدم . در ۱۷ سالگی در تیم شهرداری ماهشهر حاضر در لیگ یک کشور حضور داشتم و در این سن عنوان جوان ترین بازیکن لیگ یک کشور را بدست اوردم و زمانی که در شهرداری ماهشهر حضور داشتم ۲ سال متوالی به تیم ملی امید در زمان مربیگری فرهاد مجیدی و زلاتکو کرانچار دعوت شدم.

نخل‌اسپورت: به تیم ملی هم دعوت شدی، چه احساسی داشتی؟

حس خوبی است که به تیم ملی دعوت بشوی و من خیلی خوشحال بودم که آنجا حضور داشتم . در تیم ملی رقابت خیلی دشوار است و همه بازیکن هایی که در اردو تیم ملی حضور دارند اکثرا غریب به اتفاق بازیکنان لیگ برتری هستند و در مجموع مربیان در تیم ملی بهترین ها را انتخاب می‌کنند. همه تلاش خود را میکنم که دوباره بتوانم پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن کنم .


نخل‌اسپورت: حتما شنیده‌ای که می‌گویند بازیکنان خوزستانی زود اشباع می‌شوند و معمولا تلاششان یک جایی متوقف می‌شود، نظر تو در این باره چیست؟

خوزستان مهد فوتبال ایران است، ما در خوزستان خیلی استعداد داریم که سوخته می‌شوند، البته من این اعتقاد را دارم که هرکس تلاش کند خدا جوابش را می دهد و اینکه بازیکن زمانی تلاشش یک جایی متوقف شود منوط به این هست که بازیکن نا امید شده و نخواهد به تلاش و کوشش خود ادامه دهد . من جوان هستم و برای ادامه مسیرم باید بیشتر تلاش کنم تا به آنچه مدنظرم هست برسم .

نخل‌اسپورت: برای حفظ مسیر پیشرفت خودت، چه کارهایی انجام می‌دهی؟ چه مواردی را به صورت ویژه رعایت می‌کنی؟

همه چیز به خودم بستگی دارد و هر انتخابی که باعث پیشرفت من باشد را انجام میدهم و به این اعتقاد دارم که همه ی اتفاق های خوب با تلاش ، تلاش و تلاش رقم خواهد خورد .

براى حفظ مسير پيشرفت بايد خيلى تلاش كنم و اين تلاش برمي‌گرده به تمرين كردن و زندگى حرفه ايى و مطمعنم هرچه تلاش كنم به اون چيزى كه مي‌خوام ميرسم البته به كمك خدا.

نخل‌اسپورت: صحبت پایانی….

جا دارد در اینجا از تمام مربیانی که برای بنده زحمت کشیدند تشکر کنم و در آخر هم از رسانه خوبه نخل اسپورت تشکر میکنم که این فرصت را به بنده دادید.

انتهای پیام

  • نویسنده : علی زنگنه