رای مثبت فدراسیون فوتبال به حضور پرسپولیس خوزستان در لیگ یک
رای مثبت فدراسیون فوتبال به حضور پرسپولیس خوزستان در لیگ یک

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خوزستان از رای مثبت فدراسیون برای حضور این تیم به جای استقلال ملاثانی در لیگ یک کشور خبر داد.

به گزارش نخل اسپورت ، خلیل فرجی ، اظهار کرد: امروز در فدراسیون فوتبال بودیم و با رای فدراسیون، پرسپولیس خوزستان در لیگ یک کشور به جای استقلال ملاثانی شرکت می کند.

وی بیان کرد: همچنین طی نامه ای مقرر شد کارهای تکمیلی در کمیسیون ماده ۵ اداره کل ورزش و جوانان خوزستان انجام شود و باشگاه پرسپولیس از سوی آن ها به عنوان نماینده استان به فدراسیون معرفی شودـ

وی ادامه داد: به هر حال با توجه به واگذاری رسمی امتیاز باشگاه از سوی مالک آن یعنی آقای علیزاده به باشگاه پرسپولیس خوزستان و همچنین مستنداتی که در اختیار ما قرار دارد و قانونی است، باشگاه پرسپولیس باید به عنوان نماینده خوزستان در لیگ یک شرکت می کرد و این اتفاقات در حالی است که دو سال استقلال ملاثانی به صورت غیررسمی و غیرشرعی در لیگ یک کشور حضور پیدا می‌کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ابراز عقیده کرد: متاسفانه استقلال ملاثانی از سوی رئیس سابق هیات فوتبال خوزستان حمایت می شد و همین باعث شده بود که ما نتوانیم در یک شرکت کنیم.

فرجی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه پرسپولیس خوزستان آماده حضور در لیگ کشور است؟ عنوان کرد: بله ما تیم ما را بسته ایم و سرمربی و مدیرفنی تیم نیز مشخص شده اند. ضمن اینکه تاکنون ۱۰ بازیکن لیگ برتری جذب کرده ایم، البته چیزی در این زمینه نگفته بودیم و در سکوت کار می کردیم. در مجموع تیم کامل و آماده‌ای داریم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا