جدیدترین خارجی‌های لیگ از اروگوئه و تاجیکستان
جدیدترین خارجی‌های لیگ از اروگوئه و تاجیکستان

سرمربی صنعت نفت اعلام کرد که این تیم با دو بازیکن خارجی به توافق رسیده و آنها به زودی راهی آبادان می شوند.

به گزارش نخل اسپورت ، لیگ بیست و دوم به عنوان پرخارجی ترین لیگ برتر تاریخ نامگذاری می شود. بسیاری از تیم ها برای حضور پرقدرت در رقابت های امسال، تصمیم به جذب بازیکنان خارجی گرفته اند و بسیاری از باشگاه ها نیز از فصول گذشته بازیکنان خارجی در ترکیب خود دارند.

تیم فوتبال صنعت نفت نیز به جدیدترین باشگاهی تبدیل می شود که می تواند از حضور بازیکنان خارجی در ترکیب خود بهره گیرد. طبق اعلام سرمربی این تیم، آبادانی ها تاکنون با دو بازیکن اهل اروگوئه و تاجیکستان به توافق نهایی دست یافته اند و آنها به زودی راهی آبادان می شوند.

پرکاس در نشست خبری بعد از بازی با فولاد درباره این دو بازیکن گفت: کار جذب یکی از آنها تکمیل شده است و به آبادان که برگردم این موضوع را پیگیری می کنم. تلاش داریم در ۴۸ ساعت آینده برای ایشان بلیت تهیه کنم تا به ایران سفر کنند. یکی از بازیکنان ما اهل اروگوئه است و در لیگ این کشور بازی می کند و حتی ۳ روز پیش نیز یک پاس گل داد. او بازیکن آماده ای است و به محض حضور در آبادان، می تواند برای تیم به میدان برود و نیازی به بدنسازی ندارد.

سرمربی صنعت نفت اظهار داشت: تنها مسئله ای که می ماند، هماهنگی با سایر هم تیمی هاست. بازیکنی که در آن سطح بازی کرده باشد، بسیار سریع می تواند به هماهنگی برسد. چرا که ما خیلی روان شعاع حرکتی کلیه بازیکنان را به آنها توضیح می دهیم و فکر نمی کنم بازیکن چندان به مشکل برخورد کند.

او خاطرنشان کرد: دومین بازیکن نیز اهل تاجیکستان می آید. هر دو بازیکن در بخش تهاجمی بازی می کنند و این می تواند خیلی به ما کمک کند. ما قطعا بازی های هجومی تری را بازی می کنیم. من نمی گویم امروز تهاجمی بازی نکردیم ولی در آینده با حضور بازیکنان جدید بازی هجومی تری را به نمایش می گذاریم.

انتهای پیام