نکونام: دو بازیکن جای اسماعیلی و رضاوند می‌خواهیم / هفته اول دور برگشت هم باید بدون تماشاچی شود
نکونام: دو بازیکن جای اسماعیلی و رضاوند می‌خواهیم / هفته اول دور برگشت هم باید بدون تماشاچی شود

جواد نکونام، سرمربی فولاد ابراز امیدواری کرد که این باشگاه دو بازیکن دیگر در نقل و انتقالات جذب کند.

به گزارش نخل اسپورت ، فولادخوزستان فردا در چارچوب هفته اول رقابت‌های لیگ برتر به مصاف نفت آبادان خواهد رفت.
جواد نکونام در نشست خبری پیش از این بازی گفت: فصل جدیدمان شروع می شود و همیشه تیم ها و بازیکنان برای شروع مسابقات انگیزه بالایی دارند و ما هم کاملاً با انگیزه و با شور و اشتیاق آماده مسابقه فردا هستیم. می خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. به هر حال شروع لیگ است و شاید تیم ها شرایط ایده‌آل خودشان را نداشته باشند اما خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است. یک مقدار در گرفتن یکی دو یار موفق نبودیم و با توجه به اینکه نیاز شدید داریم حداقل دو یار به تیم اضافه شود، دنبال این هستیم که انشالله با دو نفر از بازیکنانی که مدنظرمان هستند به توافق برسیم و بتوانیم آنها را برای شروع لیگ جذب کنیم تا هر چه زودتر در کنار ما باشند و اینطوری برای ما بهتر است.  امیدوارم بتوانیم لیگ را خوب شروع کنیم و تا هفته سی‌ام تیم خوب و قابل احترامی باشیم.

نکونام درباره حریف فردای فولاد یعنی صنعت نفت آبادان نیز گفت: ما شناخت فردی نسبت به بازیکن های آنها داریم و می دانیم که اکثراً بازیکن های پارسال آنها هستند. تیم خوب هم قابل احترامی هستند و کادرفنی خوبی دارند و امیدوارم ما فردا بهترین عملکرد را داشته باشیم تا به موفقیت برسیم. نکته‌ مهم برای ما این است که فقط به خودمان و تیم مان فکر کنیم. تمرکز بالا داشته باشیم تا فردا بهترین عملکرد را ارائه دهیم. نه فقط بازی فردا بلکه ما دوست داریم همه بازی ها با حضور تماشاگران باشد. استادیوم ها چه در بازی‌های داخل و خارج از خانه پر باشند. اینکه مردم و هواداران بتوانند بیایند و بازی‌های تیمشان را ببینند و لذت ببرند. همه جای دنیا همین اتفاق می‌افتد اما با توجه به شرایطی که پیش آمده و هفته اول بدون تماشاچی است، علیرغم اینکه برخلاف میل همه بازیکنان و مربیان است، ما هم در خواسته مان این است که بازی های هفته اول دور برگشت هم بدون تماشاچی باشد. این مسئله را باشگاه باید پیگیری کند و نمی دانم این کار را انجام داده یا خیر. این جزو وظایف باشگاه است چون قطعا ما دوست داریم هواداران باشند و بودن آنها همیشه به ما دلگرمی و انرژی می‌دهد. دوست داریم حتی هواداران آبادانی هم به اینجا بیایند و بازی را ببینند اما اگر قرار است بدون تماشاچی باشد، هفته اول دور برگشت هم باید بدون تماشاچی باشد چون اگر عدالت هست باید برای همه یکسان باشد.

سرمربی فولاد درباره ادامه فعالیت فولاد در نقل و انتقالات و احتمال جذب مهاجم نیز گفت: اوایل صحبت‌هایم گفتم به دنبال این هستیم که دو بازیکن به تیم اضافه کنیم و با توجه به اینکه فرشید اسماعیلی را از دست دادیم و باشگاه نتوانست آرش رضاوند را جذب کند، قطعا ما نیاز به دو مهره داریم که بتوانیم جای آنها را پر کنیم. علیرغم اینکه شرایطی ما خوب است، نیاز به تقویت داریم و این نیست که کار ما در نقل و انتقالات تمام شده باشد. شما می‌بینید که تیم‌های دیگر با چه مبالغ و چه شرایطی در حال جذب بازیکن خارجی هستند؛ بازیکنان ایرانی را هم با شرایط مالی خوب جذب می‌کنند و ما هم اگر می خواهیم در کورس باشیم و با تیم هایی که از نظر هزینه با ما قابل قیاس نیستند مبارزه کنیم و در بازی های رو در رو نتیجه خوبی بگیریم نیاز به تقویت شدن داریم.

وی ادامه داد: ما باید آرش رضاوند را حفظ می کردیم و پارسال باید این اتفاق می‌افتاد اما یک سری اشتباهات وجود داشت و الان نیاز به یارگیری داریم. به باشگاه گفتم حداقل به دو بازیکن نیاز داریم و امیدوارم حالا که آرش رضاوند را در اختیار نداریم یک یار در این پست و یک بازیکن دیگر که با او در حال مذاکره هستیم و اگر اتفاقی نیفتد جذب کنیم. فعلا در حال حاضر تمام تمرکز ما روی نقاط ضعف مان است که بتوانیم آن را پوشش دهیم. ما در پست مهاجم مجید علیاری، علی قربانی و ساسان انصاری را داریم که شرایط‌شان فوق العاده است و این را در لیگ ثابت خواهند کرد.

انتهای پیام