بنی تمیم: حق نداریم منافع ورزشی را فدای رفاقت‌ها کنیم
بنی تمیم: حق نداریم منافع ورزشی را فدای رفاقت‌ها کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان می گوید در ورزش استان کسی حق ندارد منافع ورزشی را فدای رفاقت ها کند.

به گزارش نخل اسپورت ، حمید بنی تمیم در مجمع انتخاب رئیس هیات کشتی خوزستان که امروز بیستم مردادماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: حضور آقای دبیر در خوزستان نشان دهنده اهمیت کشتی خوزستان در کشور است.

وی ادامه داد: قطعاً بدون همدلی، برنامه ریزی و تلاش به جایی نمی رسیم و رئیس جدید هیات کشتی خوزستان حتماً باید برای برنامه هایش نظام ارزیابی بگذارد. تأکید خود من هم به نظام ارزیابی هیات های شهرستانی است و حق نداریم منافع ورزشی را فدای رفاقت ها کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در واکنش به گله مندی یکی از رؤسای هیات های شهرستانی کشتی در خصوص اینکه تنها سالن کشتی این شهر به مزایده گذاشته شده است، گفت: طبق ضوابط هر جایی که به اسم خانه کشتی یا رشته دیگری باشد، حق مزایده آن وجود ندارد.

وی همچنین عنوان کرد: تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش امضا کرده ایم و حتماً باید از این ظرفیت استفاده شود.

بنی تمیم همچنین خاطر نشان کرد: سه سال متوالی هیچ پولی از فصل پنجم بودجه برای ورزش استان تعیین نشده بود اما با همکاری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان توانستیم ۵ میلیارد تومان دریافت کنیم که البته رقم آن زیاد نیست.

با بیان این که یک میلیارد تومان دیگر برای تکمیل خانه های کشتی استان اختصاص می دهیم، گفت: هنوز مالکیت خانه کشتی ایذه مشخص نیست و در حال حل کردن این موضوع هستیم. ما تمام تلاش مان را می کنیم تا نبود تشک دغدغه کشتی گیران و مربیان خوزستانی نباشد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا