معرفی برترین بوکسورهای المپیاد استعدادیابی خوزستان
معرفی برترین بوکسورهای المپیاد استعدادیابی خوزستان

مسابقات المپیاد استعدادیابی و انتخابی تیم بوکس خوزستان برگزار شد.

به گزارش نخل اسپورت ، حمید زنگنه منش، اظهارکرد: این مسابقات با حضور ۹۶ بوکسور و پس از دو روز رقابت روز گذشته شنبه در اندیمشک برگزار شد.

وی با اشاره به برترین های اوزان مختلف، ادامه داد: در وزن ۴۶ کیلوگرم علی سلیمانی از کارون، در وزن ۴۸ کیلوگرم محمدمهدی پارسایان از رامهرمز، در وزن ۵۰ کیلوگرم ابوالفضل قویدل از باغملک، در وزن ۵۲ کیلوگرم ابوالفضل زمانی از گتوند، در وزن ۵۴ کیلوگرم میثم پاریا از رامهرمز، در وزن ۵۷کیلوگرم رضا فضلی ثانی از آبادان، در وزن ۶۰ کیلوگرم علی پرتو از بهبهان، در وزن وزن ۶۳.۵ کیلوگرم آریا فرهادی از باغملک، در وزن ۶۶ کیلوگرم محمد رسول بیراوند و در وزن ۷۰ کیلوگرم ابوالفضل صالحی هر دو از اندیمشک، در وزن ۷۵ کیلوگرم احمد اندی از بهبهان و در وزن ۸۰کیلوگرم امیر رضا عزیزی و در وزن۸۰+ کیلوگرم مبین میرعالی هر دو از اندیمشک به مقام قهرمانی دست پیدا کردند.

معرفی برترین بوکسورهای المپیاد استعدادیابی خوزستان

رییس هیات بوکس خوزستان بیان کرد: مسابقات به سرپرستی سلمان امیری دبیر هیات، برگزار شد. همچنین احمد بیراوند به عنوان سوپروایزر مسابقات، مرتضی خفاجی به عنوان مسئول کمیته فنی مسابقات و سید علی جعفری به عنوان ناظر رقابت ها حضور داشتند.

وی در پایان نیز گفت: جا دارد از زحمات تمام اعضای جامعه بوکس استان اعم از کمیته داوران، کمیته اجرایی مسابقات، مربیان، روسای هیات های شهرستان و از میزبانی بسیار خوب آقای احمد بیراوند رئیس هیات و اعضای هیات بوکس شهرستان اندیمشک تقدیر و تشکر کنم. با وجود پتانسیل بالا در شهرستان اندیمشک ان شاءالله این شهر بتواند میزبان مسابقات کشوری آینده باشد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا