ملی‌حفاری در لیگ برتر فوتسال بانوان تیم‌داری می‌کند؟ / روزهای سرنوشت‌ساز در راه است
ملی‌حفاری در لیگ برتر فوتسال بانوان تیم‌داری می‌کند؟ / روزهای سرنوشت‌ساز در راه است

حضور تیم فوتسال بانوان ملی‌حفاری در لیگ برتر کشور این هفته مشخص خواهد شد.

به گزارش نخل اسپورت ، تیم فوتسال بانوان ملی‌حفاری یکی از قدیمی‌ترین و پرافتخارترین تیم‌ها در لیگ برتر کشور است؛ تیمی که در تمامی سال‌های حضور در لیگ برتر توانسته هم کمک شایانی به این رشته و تیم‌ملی داشته باشد و هم با تیم‌داری منبع درآمد دختران بسیاری در این سال‌ها بوده است.

اما طی ماه‌های اخیر زمزمه‌های حضور نیافتن باشگاه ملی‌حفاری در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور به گوش می‌رسید و پس از این‌که باشگاه حفاری در ۱۵ تیرماه یعنی زمان اعلام آمادگی برای حضور در فصل جدید لیگ برتر، اعلام حضور نکرد، نگرانی‌ها از بابت عدم تیم‌داری باشگاه حفاری در لیگ برتر بیشتر شد؛ موضوعی که اگر به واقعیت برسد یعنی ملی‌حفاری برند فوتسال کشور پس از شرایط بدی که در لیگ برتر آقایان داشت و به لیگ یک سقوط کرد و حالا نیز تکلیف آن تیم برند دیگر مشخص نیست، در بخش بانوان نیز ضربه سنگینی به این رشته در خوزستان و حتی کشور وارد می‌شود، البته مدیرعامل باشگاه ملی‌حفاری می‌گوید این هفته در خصوص تیم های بخش قهرمانی این شرکت تصمیم‌گیری می‌شود.

قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال ملی حفاری پنجم مردادماه در تهران برگزار می‌شود و ملی‌حفاری زمان زیادی برای اعلام آمادگی ندارد.

سیدسالار محمدنیا مدیرعامل باشگاه ملی‌حفاری در این خصوص اظهارکرد: دوشنبه هفته جاری جلسه تعیین تکلیف تیم‌های قهرمانی شرکت ملی‌حفاری انجام می‌شود و بحث تامین بودجه و سایر موارد مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: ما تابع تصمیم هیات‌مدیره شرکت هستیم زیرا تعیین تکلیف تیم‌ها با نظر هیات مدیره انجام می‌شود. به هر حال با تشکیل جلسه این هفته، تکلیف تیم‌های قهرمانی باشگاه ملی‌حفاری مشخص می‌شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا