هدف پاورلیفتینگ حفاری تکرار قهرمانی است
هدف پاورلیفتینگ حفاری تکرار قهرمانی است

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خوزستان گفت: ملی‌حفاری مدافع عنوان قهرمانی در دومین دوره لیگ برتر کشور است.

به گزارش نخل اسپورت ،اردوان قاسمی، اظهار کرد: قرعه‌کشی دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر پاورلیفتینگ کشور انجام شد که خوزستان در گروه دوم این رقابت‌ها قرار گرفته است. ملی حفاری در گروه خوب و قدرتمندی قرار دارد و این امید را داریم که تیم بتواند همچون دوره اول به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و عملکرد خوبی از خود به جای بگذارد.

وی با بیان این‌که ملی‌حفاری مدافع عنوان قهرمانی است، ادامه داد: در مرحله بستن تیم ملی حفاری هستیم و تیم تا چند روز آینده برای حضور قدرتمند در لیگ برتر به صورت کامل بسته خواهد شد.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خوزستان گفت: همچنین در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر پاورلیفتینگ کشور از قهرمانان خوزستان که در مسابقات آسیایی و جهانی حائز مقام شده بودند، تجلیل شد و خوشبختانه خوزستان بیشترین تعداد قهرمان را داشت.

وی در ادامه عنوان کرد: تمام تلاش‌مان این بوده است که برنامه‌های هیات به خوبی پیش برود و اجرای برنامه‌ها با شرایط بهتری انجام شود. ضمن اینکه باید از ورزشکاران‌مان به خوبی حمایت کنیم که البته در این مدت تنها هدفمان نیز همین بوده است تا با حمایت خوب، مقام‌های بیشتری برای خوزستان کسب شود.

قاسمی گفت: همچنین تلاش ما بر این بوده است از استعدادهای بومی استان به نحو احسن استفاده کنیم و همین رویکرد ما کمک داشت که انگیزه خوبی بین ورزشکاران‌مان‌ برای حضور در تیم‌های ملی ایجاد شود. استفاده ما از ترکیب بومی منجر به این شد که رشته‌های مختلف‌مان در وضعیت خوبی قرار بگیرند و این امید را داریم که جایگاه‌مان بهتر از این هم شود.

وی در پایان با قدردانی از حمایت مسئولان شرکت ملی حفاری ایران، خاطر نشان کرد: جا دارد از آقای حمیدرضا گلپایگانی مدیرعامل ورزش دوست شرکت ملی حفاری که همواره در بسط و توسعه ورزش پیش قدم بوده و همچنین مدیرعامل باشگاه حفاری آقای محمدنیا تشکر کنم که حامی و همراه ما در این سال‌ها بودند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا