خوزستان بر بام گلبال کشور / رییس هیات: فعل خواستن را به توانستن صرف کردیم
خوزستان بر بام گلبال کشور / رییس هیات: فعل خواستن را به توانستن صرف کردیم

مقام قهرمانی رقابت‌های گلبال کشور به تیم خوزستان رسید.

وحید انصاری رئیس هیات ورزش کم بینایان و نابینایان خوزستان اظهار کرد: رقابت‌های قهرمانی گلبال کشور امروز دوشنبه در بابلسر به پایان رسید که خوزستان با شکست تیم خراسان رضوی در فینال موفق شد قهرمانی را به دست آورد.

وی ادامه داد: عملکرد تیم خوزستان رضایت بخش و قابل تقدیر است و با توجه به عنوان قهرمانی کسب شده نیاز است که مسئولان توجه ویژه و بهتری به گلبال خوزستان داشته باشند.

رئیس هیات ورزش کم بینایان و نابینایان خوزستان خاطرنشان کرد: گلبال خوزستان تاکنون توانسته در هر دو بخش آقایان و بانوان خود را به عنوان مدعی معرفی کند و پیش از این نیز تیم گلبال بانوان موفق شد عنوان نایب قهرمانی رقابت های کشوری را از آن خود کند و کسب این عناوین یعنی خوزستان در گلبال حرف برای گفتن دارد و با کمی توجه می توان عناوین برتر کشور را برای استان حفظ کنیم.

وی تاکید کرد: خوشبختانه خوزستان در هر دو بخش آقایان و بانوان رشته گلبال استعدادهای استعدادهای خوب و توانمندی داریم.

انصاری در پایان گفت: امروز روز مهمی برای گلبال خوزستان است؛ ورزشکارانی که بارها توانستند فعل خواستن را به توانستن صرف کنند. ورزشکاران و قهرمانانی که محدودیت شان فرصتی شد برای پیمودن پله های ترقی و کسب موفقیت های ستودنی. من نیز کسب عنوان قهرمانی را خدمت اعضای تیم گلبال، دست اندرکاران و جامعه ورزشی استان تبریک می گویم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا