جانفزا: دوست نداشتم از خوزستان بیرون بروم/ پرکاس تجربیات زیادی دارد
جانفزا: دوست نداشتم از خوزستان بیرون بروم/ پرکاس تجربیات زیادی دارد

مهاجم جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با ابراز خرسندی از حضور در این تیم گفت که تمایل به بازی در خارج از استان خوزستان نداشته است.

به گزارش نخل اسپورت ، فرشاد جانفرا درباره جدایی از استقلال خوزستان و حضور دوباره‌اش در لیگ برتر گفت: من فصل گذشته شرایط خوبی در استقلال خوزستان داشتم و هشت گل هم برای این تیم زدم، ولی در نیم‌فصل دوم تیم ما شرایط خوبی نداشت، با این حال روزهای خوبی در این تیم داشتم و برای استقلال خوزستان آرزوی بهترین‌ها را دارم. بعد از اتمام بازی‌ها هم چند پیشنهاد داشتم، ولی در نهایت ترجیح دادم صنعت نفت را انتخاب کنم.

وی ادامه داد: باید از اعتمادی که کادر فنی و مدیران صنعت نفت به من داشتند تشکر کنم و خوشحالم که قرار است در این تیم پرطرفدار بازی کنم. من در یک مقطع از ناحیه زانو مصدوم شدم و همین موضوع باعث شد تا از لیگ برتر دور شوم، ولی حالا که به لیگ برتر برگشتم نهایت تلاش خودم را می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. من چند پیشنهاد داشتم، ولی دوست نداشتم از خوزستان بیرون بروم، چون جو فوتبال در این استان واقعاً فوق‌العاده است، خصوصاً آبادان که مردمانش عاشق فوتبال هستند.

مهاجم جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که آیا نفتی‌های آبادان می‌توانند با پرکاس سرمربی جدیدشان نتایج خوبی بگیرند، تصریح کرد: این مربی در اروپا دوره دیده است و تجربیات زیادی دارد. امیدوارم صنعت نفت با هدایت این مربی فصل خوبی را رقم بزند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : تسنیم