مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: تمام قراردادها نجومی شده‌اند، کار ما بسیار سخت است
مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: تمام قراردادها نجومی شده‌اند، کار ما بسیار سخت است

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که افزایش شدید رقم قرارداد بازیکنان فوتبال، کار نفت MIS را دشوار کرده است.

به گزارش نخل اسپورت ،‌ هدایت یزدی درباره شرایط تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: حدود یک هفته است که تمرینات را در تهران آغاز کرده‌ایم. قرارداد تعدادی از بازیکنان فصل گذشته نفت را تمدید کرده‌ایم و با تقویت تیم، با شرایط خوبی وارد مسابقات می‌شویم. اردویی یک هفته‌ای در منطقه‌ای خوش آب و هوا خواهیم داشت و سپس تمرینات خود را در مسجدسلیمان ادامه می‌دهیم.

امسال می‌خواهیم استرس بقا نداشته باشیم

وی در مورد شروع زودهنگام تمرینات نفت مسجدسلیمان بر خلاف سال‌های گذشته بیان کرد: امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد. امسال هماهنگی خوبی با مسئولان مسجدسلیمان و استان خوزستان داریم و امیدوارم همه دست به دست هم بدهند تا نتایج لازم را در لیگ بیست‌ودوم بگیریم. امسال می‌خواهیم شرایط خوبی در جدول داشته و استرس‌های سال گذشته را بابت بقا نداشته باشیم.

تمام قراردادها نجومی شده‌اند و کار ما بسیار سخت است

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان راجع به افزایش قابل توجه رقم قرارداد بازیکنان لیگ برتری تصریح کرد: تمام قراردادها نجومی شده‌اند و کار برای ما بسیار بسیار سخت است. ما منابع مالی محدودی داریم و این موضوع، تقویت تیم را مشکل کرده است. با این حال باید در لیگ برتر حاضر شویم و با چانه‌زنی‌هایی که می‌کنیم، تیم خوبی وارد مسابقات لیگ برتر خواهیم کرد.

سقف قرارداد باید رعایت شود

یزدی درباره احتمال تصویب قانون سقف قرارداد برای باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر به تسنیم گفت: به سازمان لیگ نامه نوشتیم که سقف قرارداد برای بازیکنان رعایت شود و همه قراردادها دو یا سه ساله باشد. این کارها دست مدیران برنامه است و آنها می‌توانند قراردادها را کاهش یا افزایش بدهند. تلاش می‌کنیم منافع باشگاه و بازیکنان را نیز در نظر بگیریم.

۷ میلیارد تومان نداریم که به کسی بدهیم

وی در مورد اینکه سقف قرارداد بازیکنان هفت میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: ما از این پول‌ها نداریم که به کسی بدهیم! بودجه باشگاه از ابتدای فصل مشخص نیست و باید شرایط را در میانه فصل جمع و جور کنیم تا پرداختی به‌موقعی داشته باشیم.

با عقیلی مذاکره می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان راجع به احتمال اضافه شدن هادی عقیلی به جمع دستیاران محمدرضا مهاجری تأکید کرد: عقیلی هنوز به کادر فنی اضافه نشده است، اما همچنان در حال مذاکره با او هستیم.

دوستان تلاش می‌کنند فرودگاه مسجدسلیمان تا مهر افتتاح شود

یزدی درباره وضعیت مسجدسلیمان برای میزبانی و وجود الزاماتی چون فاصله کوتاه شهر میزبان با فرودگاه برای لیگ بیست‌ودوم اظهار داشت: همه باید دست به دست هم بدهیم تا سخت‌افزار و الزامات میزبانی را فراهم کنیم. ورزشگاه مشکل خاصی ندارد و دوستان تلاش می‌کنند فرودگاه مسجدسلیمان تا شهریور یا مهر امسال افتتاح شود. این فرودگاه جزو اولین فرودگاه‌های کشور بوده است و دوستان قول دادند مسجدسلیمان صاحب فرودگاه شود.

قوانین ما با لیگ حرفه‌ای همخوانی ندارد

وی در مورد زمزمه‌هایی مبنی بر اصلاح قانون منع کمک نهادهای دولتی به تیم‌های لیگ برتر فوتبال تصریح کرد: فوتبال ما حرفه‌ای نیست و قوانین با لیگ حرفه‌ای همخوانی ندارد. نیاز داریم که این قوانین اصلاح شوند و دوستان به مجلس پیشنهاد کردند که نقاط کم‌برخوردار، از قانون عدم کمک به تیم‌های دولتی مستثنی شوند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : تسنیم