طاقچه بالای پاتوسی و کولیبالی!
طاقچه بالای پاتوسی و کولیبالی!

رفتار غیر حرفه‌ای دو بازیکن خارجی فولادخوزستان و عدم حضور در اردوی تهران.

به گزارش نخل‌اسپورت، باشگاه فولاد چند روزی است با آیاندا پاتوسی و موسی کولی‌بالی دو‌ بازیکن خارجی خود به توافق نهایی رسیده و با تمامی خواسته‌های این ‌دو‌ بازیکن موافقت شده است‌ تا هرچه زودتر این‌دو‌ بازیکن به اردوی‌تیم برای حضور پر‌قدرت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا اضافه شوند.

اما این دو‌ بازیکن با رفتار کاملا غیر حرفه‌ای بعد از ۴-۵ روز که متن قرارداد به آن‌ها داده شده، هنوز قرارداد مربوط به خود را بدون هیچ دلیلی امضا نکرده اند و مدعی شده‌اند اکنون به اردو ‌نخواهند آمد و تقریبا ۲ هفته دیگر در صورتی که مشکلی پیش نیاید به تیم اضافه می‌شوند.

این رفتار غیر حرفه‌ای از سوی این دو‌ بازیکن توهین مستقیم به باشگاه فولاد و تمامی اعضای تیم است که از ابتدای اردو حاضر شده‌اند ‌و در تلاش برای موفقیت و شادی هواداران هستند.

می‌دانیم هیچ بازیکنی بزرگ‌تر از باشگاه نیست که بخواهد با شرط ‌و شروط غیر حرفه‌ای اصول را زیر پا بگذارد.‌فصل قبل همین شروط را رشید مظاهری برای باشگاه گذاشت که با جوابی قاطع مواجه شد و انتظار می‌رود اکنون به درخواست غیرحرفه‌ای این دو بازیکن پاسخ ویژه داده تا شان و شخصیت باشگاه فولاد حفظ شود.

انتهای پیام /