اعزام تیم خوزستان به بوکس جوانان کشور / رییس هیات: به دنبال قهرمانی هستیم
اعزام تیم خوزستان به بوکس جوانان کشور / رییس هیات: به دنبال قهرمانی هستیم

رییس هیات بوکس خورستان از اعزام تیم جوانان استان به رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش نخل اسپورت ، حمید زنگنه منش اظهار کرد این رقابت ها از چهاردهم تیرماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد که تیم خوزستان با آمادگی کامل در این مسابقات حضور پیدا می‌کند،

وی با اشاره به اعضای تیم بوکس خوزستان گفت: در وزن ۴۸ کیلوگرم میثم شریفی، در وزن ۵۴ کیلوگرم حسین نصاروند، در وزن ۵۷ کیلوگرم محب الدین آلبوشوکه، در وزن ۶۰ کیلوگرم احمد بندی، در وزن ۶۳ کیلوگرم سجاد رشیدی، در وزن ۶۷ کیلوگرم سبحان پرتابیان، در وزن ۷۱ کیلوگرم سید امیرحسین احمدی پور، در وزن ۷۵ کیلوگرم سید علی هاشمی و در وزن ۸۱ کیلوگرم محمد امین قاطع به این رقابت‌ها اعزام شدند.

رییس هیات بوکس خوزستان عنوان کرد: سیدعباس هاشمی نسب، علی مرادی و رضا منصوری به عنوان مربی و سید باقر آلبوشکه به عنوان سرپرست، تیم استان را در این رقابت ها همراهی می کنند.

وی بیان کرد: تیم استان برای حضور در این رقابت ها تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است و این امید می رود که خوزستان بتواند روی سکوی قهرمانی باشد. تمام تلاش هیات این بوده است که تیم در بهترین شرایط ممکن و بدون دغدغه به مسابقات بوکس جوانان اعزام شود و از آنجا که در هیات بوکس به رده های سنی پایه اعتقاد فراوان داریم تلاشمان را کرده‌ایم تا تیم بتواند در آرامش و همدلی خود را برای این رویداد مهم آماده کند.

زنگنه‌منش در پایان گفت: همچنین جا دارد از حمایت های همه جانبه دکتر بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان که در این مدت حامی خوبی برای هیات بوکس استان بوده است قدردانی کنم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا