نکونام: باید فردا بازی با سپاهان برگزار شود / امیدوارم یک روز هم خبر خوب بشنویم
نکونام: باید فردا بازی با سپاهان برگزار شود / امیدوارم یک روز هم خبر خوب بشنویم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزرستان در واکنش به آلودگی هوای اهواز و دیدار فردای تیمش با سپاهان، گفت: در همین هوا تمرین کرد و بازی باید برگزار شود.

به گزارش نخل اسپورت ، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی فردا تیمش مقابل سپاهان، اظهارکرد: حادثه ساختمان متروپل را به مردم خوب آبادان و خانواده هایی که عزیزان خود را از دست دادند و باعث ناراحتی همه ما شدند تسلیت می گویم. متاسفانه هر روز یک خبر بد می شنویم و گویا عادت نکرده ایم صبح که از خواب بیدار می شویم یک خبر خوب به ما برسد و متاسفانه بیشتر این اخبار بد در خوزستان است. با شرایط سختی که مردم خوزستان دارند و گرما هوای و گرد و خاک، واقعا باید فکری به حال مردم و کشور کنیم. باید خیلی بیشتر از هم محافظت کنیم و این وظیفه مسئولان است. امیدوارم یک روز صبح که بیدار می شویم خبر خوب بشنویم و منتظر آن روز هستیم.

وی در ادامه درباره بازی فردا نیز عنوان کرد: می دانیم با تیم خوب، با برنامه، پرمهره و با کیفیت و با باشگاه حرفه ای سپاهان بازی داریم. این تیم سال ها است که با بازیکنان، نتایج و برنامه ریزی خوب، کار خود را به درستی انجام می دهند و کاملا تیم قابل احترامی هستند. می دانیم فردا باید با تمرکز بالا و با دقت بیشتر نسبت به تمام بازی ها بازی کنیم. بازی سختی خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزرستان گفت: دو بازی باقی مانده است و باید با حداکثر تلاش، حداکثر امتیاز را بگیریم و آماده فصل آینده شویم.

وی درباره این که بازی باتوجه به آلودگی هوا برگزار می شود؟ عنوان کرد: در همین هوا تمرین کردیم و بازی باید برگزار شود و امیدواریم پرواز سپاهان انجام شود و به اهواز بیایند. من این شرایط را تجربه کرده ام و از تیم ها می خواهند با اتوبوس یا هر وسیله ای به شهر میزبان برسند. نمی دانیم تا فردا چه اتفاقی می افتد اما تیم ما آماده بازی است و به نظرم بازی برگزار می شود چرا که باید لیگ در زمان مشخص شده تمام شود. به نظرم باری قطعا برگزار می شود.

نکونام در پاسخ به سوال دیگر درباره ادامه همکاری با فولاد و شائبه های جدایی او، گفت: خیر، اگر اتفاقی مثل سال قبل رخ ندهد من با افتخار در خدمت باشگاه فولاد هستم.

وی بیان کرد: خوشحالم فردا بازی با حضور تماشاگران است و این برای ما مهم است زیرا نیروی مضاعفی به تیم ما می دهد. دوست دارم استادیوم پر باشد و فصل را کنار هم خوب تمام کنیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا