نکونام: امیدوارم بین سه تیم برتر آسیا قرار بگیریم
نکونام: امیدوارم بین سه تیم برتر آسیا قرار بگیریم

جواد نکونام ابراز امیدواری کرد که روزی فرا برسد تا فولاد در میان سه تیم برتر آسیا قرار بگیرد.

به گزارش نخل اسپورت ، نتایج خوب فولاد در لیگ قهرمانان آسیا و صعود به عنوان تیم نخست به دور بعد، جایگاه این تیم در رده بندی برترین تیم های دنیا و آسیا را ارتقا داد.

فولادی ها که بدون شکست مرحله گروهی را سپری کرده و در دور بعدی باید به مصاف الفیصلی عربستان بروند، در آخرین رتبه بندی که از سوی سایت فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ فوتبال (IFFHS) در رتبه نخست ایران و دهم آسیا قرار گرفت.

شاگردان نکونام همچنین پیشرفت بسیار چشمگیری نسبت به ماه قبل داشتند و از رتبه ۲۵۸ به ۱۹۲ دنیا رسیدند. مسئله ای که با واکنش سرمربی این تیم نیز مواجه شد و نکونام با انتشار یک پست اینستاگرامی، به این موضوع واکنش نشان داد.

در این پست آمده است:
سه سال پیش، از نقطه‌ای دور از اینجایی که امروز هستیم، حرکت کردیم و حالا یکی از ۱۰ تیم برتر آسیا هستیم، بالاتر از هر تیم ایرانی دیگری.

روز اولى كه كارم را در خوزستان و باشگاه بزرگ فولاد خوزستان شروع كردم به هواداران قول دادم كه تا لحظه آخر براى سربلندى تیم تلاش خواهيم كرد. خوشحالم كه توانستيم فولاد را به جايگاه واقعی‌اش برسانيم.

این موفقیت‌ها نتیجه تلاش گروهی از بهترین بازیکن‌ها و مربی‌های فوتبال ایران بوده که من به بودن کنارشان افتخار می‌کنم‌، آن‌هایی كه سه سال پیش كنار هم شروع كرديم و جمعی كه امسال كنار هم هستيم.

ممنونم از همه مديرانى كه ما را در این مسیر حمایت کردند به ویژه جناب آقاى مهندس ابراهيمى و جناب آقاى مهندس محمدى.

به امید روزی که یکی از سه تیم برتر آسیا باشیم.

زنده باد فولاد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳