مهاجری: سرنوشت فصل بعد ما به بازی با فجر گره خورده است
مهاجری: سرنوشت فصل بعد ما به بازی با فجر گره خورده است

سرمربی نفت مسجدسلیمان می‌گوید تیمش بازی حیاتی و سرنوشت‌سازی مقابل فجر دارد و تلاش می‌کنند پیروز شوند.

به گزارش نخل اسپورت ، رضا مهاجری عصر یک‌شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فجرسپاسی اظهار کرد: جا دارد از باشگاه فجر و آقای سرآسیایی تشکر کنم که شرایط تمرین را برای ما فراهم کردند. درست است ۹۰ دقیقه بازی حیاتی داریم اما اخلاق گم نشده است. سرنوشت فصل بعد ما به این بازی گره خورده است. وقتی به این تیم آمدم دیدم مردم چه علاقه‌ای به این تیم دارند و توانستیم تلاش خوبی کنیم و شرایط تیم را بهبود ببخشیم.

او ادامه داد: یک پله بالاتر آمدیم اما کارمان ادامه دارد و پنج هفته سخت را پیش‌رو داریم. مقابل تراکتور هم خوب بودیم و شکل کار نشان می‌دهد که می‌شود به آینده تیم امیدوار بود. این بازی برای هر دو تیم حساس است و فجر با وجود آقای سرآسیایی فوتبال زیبایی ارائه می‌دهد. با احترام به فجر امیدوارم تیم برنده ما باشیم اما به هر حال کار سختی است. بچه‌ها در این مدت خیلی چیزها را زیر پا گذاشتند اما اکنون موقع فنی حرف زدن است و باید بتوانیم از نظر روحی تیم را در شرایط خوبی قرار دهیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان اضافه کرد:‌ در این بازی مصدوم نداریم و فقط مسلم مجدمی محروم است.

او در پایان عنوان کرد: سعی می‌کنیم منطقی بازی کنیم. تیم حریف را آنالیز کردیم و هر تیمی تمرکز بالاتری داشته باشد، موفق‌تر خواهد بود. فوتبال‌مان را بازی می‌کنیم و امیدوارم پیروز شویم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا