دردسر برای ویستاتوربین و استقلال خوزستان در خرم آباد
دردسر برای ویستاتوربین و استقلال خوزستان در خرم آباد

در شرایطی که بازی دو تیم استقلال خوزستان و ویستاتوربین قرار است با حکم کمیته انضباطی در زمین ثالث و در خرم آباد برگزار شود، دو تیم با مشکل اسکان مواجه شده‌اند.

به گزارش نخل اسپورت ، دیدار هفته بیست و هشتم لیگ آزادان در این هفته با انجام بازی دو تیم استقلال خوزستان و ویستاتوربین در روز چهارشنبه استارت خواهد خورد. با حکم کمیته انضباطی استقلال خوزستان از میزبانی در این بازی محروم شده و قرار است طبق برنامه این بازی در خرم آباد برگزار شود.

اکنون اما هر دو تیم با مشکل مشترکی مواجه شده‌اند و نتوانسته‌اند هتل مناسبی برای اسکان در خرم آباد در اختیار بگیرند. با توجه به فصل بهار و هجوم توریست‌ها به لرستان و خرم آباد، هتل‌های کم تعداد این شهر اکنون با ظرفیت کامل مواجه شده است و این موضوع در برنامه دو تیم برای اسکان در خرم آباد اخلال وارد کرده است و باید دید در نهایت چه تصمیمی برای این بازی گرفته خواهد شد.

با توجه به اینکه ویستاتوربین از تماشاگر و طرفداری برخوردار نیست، استقلال خوزستان اکنون پیشنهاد انجام بازی در تهران و استادیوم کارگران را داده است که باید سازمان لیگ درباره آن اعلام نظر نهایی خود را مشخص کند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳