فولاد با تماشاگر به مصاف گل‌گهر می‌رود
فولاد با تماشاگر به مصاف گل‌گهر می‌رود

با موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و اخذ مجوزهای لازم توسط باشگاه فولاد خوزستان، پس از وقفه دو ساله درهای ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به روی هواداران باز می‌شود.

به گزارش نخل اسپورت، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان مطلب فوق در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه اظهار داشت: درپی کسب مجوزهای لازم از مراجع ذیربط در سطح ملی و استانی مقرر گردید که دیدارهای خانگی تیم فولاد خوزستان در رقابت های لیگ برتر با حضور تماشاگران و سقف ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار گردد و بر این اساس درب های این ورزشگاه از روز چهارشنبه مورخ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ و هفته ۲۵ رقابت های لیگ برتر مقابل تیم گل گهر سیرجان بر روی هواداران باز می شود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان همچنین افزود: در حال حاضر پروسه فروش اینترنتی بلیط دیدارهای خانگی فولاد خوزستان از طریق سایت رسمی باشگاه برقرار بوده و هواداران می‌توانند از روز سه شنبه با مراجعه به این آدرس ها و تکمیل فرم مربوطه بلیط خود را تهیه نمایند. همچنین با هماهنگی های انجام شده طی روزهای اخیر گیت های ورودی ورزشگاه مورد بررسی قرار گرفته و خوشبختانه در این زمینه نیز آمادگی لازم را برای میزبانی از هواداران داریم.

گرشاسبی در پایان با بیان اینکه فوتبال ایران حدود ۲ سال تماشاگر به خود ندیده و این مسأله از جذابیت بازی‌های لیگ‌برتر کاسته، افزود: طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت و ستاد کرونا تنها آن دسته از علاقه مندان مجوز تامین بلیط و حضور در ورزشگاه را دارند که حداقل ۲ دوز از واکسن های ضد کرونا را تزریق کرده‌اند و امیدوارم اکنون که فضا برای بازگشت تدریجی هواداران به ورزشگاه های فوتبال مهیا شده، هواداران فولاد نیز با صبوری و رعایت پروتکل های بهداشتی ما را در این مسیر همراهی نموده تا ان شاءالله بزودی شاهد برطرف شدن تمامی محدودیت‌ها در این زمینه باشیم.

گفتنی است، تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با ۳۸ امتیاز در سکوی چهارم جدول رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران قرار داشته و ۶ دیدار پایانی این تیم به ترتیب برابر گل گهر سیرجان، صنعت نفت آبادان، استقلال، پیکان، سپاهان و شهر خودرو مشهد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳